reklam
Ana Sayfa Eğitim, Ekonomi, Gündem, Magazin, Politika 21 Ocak 2015 2568 Görüntüleme

Anamur EMİTT İçin Yola Çıktı

Anamur EMİTT İçin Yola Çıktı

Anamur İstanbul’da düzenlenecek olan 19.Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyehat Fuarı (EMİTT) için yola çıktı.

22-25 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan dünyanın en önemli fuarlarından biri EMİTT’te Anamur’u tanıtacak olan Anamur Grubunun başında,Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe yer aldı. Grupta ayrıca Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Gürel, Anamur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yaşar Yiğit, Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü Çalışanları ve Anamur Belediyesi Halkoyunları Ekibi yer aldı.

Anamur grubu İstanbul’a gidecek uçağa yetişmek için 21.01.2015 günü Kaş Tour servis aracıyla havalimanına hareket etti. Fuar süresince Anamur’u tanıtacak olan Anamur Grubu ilçenin tanıtım argümanlarının yanı sıra, muz, yer fıstığı, samsıra gibi ürünleri de dağıtarak Anamur adından söz ettirecek.

İstanbul’da yaşayan Anamurlular’la da buluşacak olan Anamur grubu Anamur’un sorunları ve çözüm yollarının konuşulacağı toplantıda bir araya gelecek.

EMITT’e katılan ülkelerden bazıları:
Abu Dhabi, Adigeya, Almanya, Arjantin, Azerbaycan, Bulgaristan, Brezilya, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Çin, Dubai, Dominik Cumhuriyeti, Dubrovnic, Ekvator, Endonezya,  Ermenistan, Fas, Filistin, Fransa,  Güney Afrika, Hindistan, İngiltere, Italya, Japonya, Kazakistan, Karadağ, Kenya, Kırım, Kosova, Kore, Küba, Lübnan,  KKTC, Kuveyt, Macaristan, Makedonya, Meksika, Moldovya, Maldivler, Mısır, Rusya Federasyonu,  acenteler ve oteller, Özbekistan, Pattaya- Tayland, Peru Senegal, Seychell adaları, Singapur, Slovenya, Sudan, Tanzanya, Tataristan RF, Tanzanya, Tayland, Tunus, Ukrayna, Ürdün, Vietnam, Yunanistan, 

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster