reklam
Ana Sayfa Eğitim, Gündem, Politika 21 Ocak 2015 2182 Görüntüleme

AK PARTİ ANAMUR KADIN KOLLARI 4.OLAĞAN KONGRESİ

AK PARTİ ANAMUR KADIN KOLLARI 4.OLAĞAN KONGRESİ

AK Parti Anamur ilçesi Kadın kolları 4. Olağan Kongresinde başkanlığa Ayşe Gölen getirildi.

AK Parti Anamur İlçe binasında gerçekleşen kongreye İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz ve yönetimi, Mersin Kadın kolları başkanı ve yönetimi üyeler ve çok sayıda partili katıldı.

4. Olağan Kongresi açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından, divan teşekkülü oluşturulması Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Tek liste halinde yapılan seçimde bir konuşma yapan Kadın kolları başkanı Ayşe Gölen, “Birlik ve beraberlik içinde  geçen kongremize hepiniz hoş geldiniz. AK Parti Anamur İlçesinde yenilenmiş ve güçlenmiş yönetimimizle 2015 seçimlerine güçlenmiş olarak gireceğiz. AK Kadınlar olarak, AK Parti’nin başarısı için büyük bir gayretle çalışmalarımıza dahada hız katıp yolumuza durmadan devam edeceğiz. Değerli dava arkadaşlarım, her başarının ardında bir kadın desteği olduğunu unutmamak gerekir. Katılımlarınızdan dolayı hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Yapacak daha çok işimiz var diyerek Kongremizin hayırlara vesile olmasını dilerim. Rabbim yar ve yardımcımız olsun ”Dedi.

ak

Daha sonra söz alan AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz konuşmasında, “AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar yakaladığı her başarıda, teşkilatlarımızın ve özelliklede kadın kollarımızın çok büyük payı vardır bu açıdan dünya da eşine az rastlanabilecek örnek bir siyasi harekettir. Kadınların hisleri, düşünceleri, incelik ve zarafetleri, akıl ve tercihleri siyasetimizde her zaman belirleyici olmuştur. Bu anlamda yaz-kış, yağmur- çamur, gece – gündüz demeden birlik ve beraberlik içinde, omuz omuza çalışan fedakâr ve cefakar kadınlarımıza, gençlerimize, teşkilatımızın her bir üyesine bir kez daha teşekkür ediyorum. Partimizin 2023 hedeflerine hep beraber ulaşmak için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. 2015 seçimleri için AK Parti Anamur İlçe yönetimi olarak 2023 hedefine birlik ve beraberlik içerisinde gitmek için hazırız. Bu duygu ve düşünceler içinde gerçekleşen İlçe Kadın Kolları 4. Olağan Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” Dedi

Anamur Gündem.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster