reklam
Ana Sayfa Gündem 20 Nisan 2021 176 Görüntüleme

ANAMED’den Anlamlı Proje; HASTANEDE KÜTÜPHANE AÇILDI

ANAMED’den Anlamlı Proje; HASTANEDE KÜTÜPHANE AÇILDI

Abdullah UYSAL / anamur postası

Özel Sağlık sektöründe 12 yıldır hizmet vererek sağlık konusunda önemli projelere imza atan ÖZEL ANAMUR ANAMED HASTANESi  , yaptığı birçok başarılı  ameliyat ve tedavi yöntemleri ile sadece Anamur’un  değil bölgemizin hastanesi olmuştur.

ÖZEL ANAMUR ANAMED HASTANESi  şimdi de anlamlı bir projeye imza attı. ” Herkes okuyabilsin diye , daha fazla kişinin kitaba erişimini kolaylaştırmak amacı ile bünyesinde bir de kütüphane oluşturdu.

Herkes okuyabildin diye ÖZEL ANAMUR ANAMED HASTANESi  olarak daha fazla kişinin kitaba erişimini kolaylaştırmak amacıyla kendi bünyesinde oluşturulan Zeynep KAVAK kütüphanesine kitap bağışlarını bekleyen Op. Dr. Cüneyt KAVAK yaptığı açıklamada; “ Okumak, insan için en etkili ve en kolay öğrenme yoludur. Kitapla yetişen nesiller başarılı ve daha donanımlı bir gelecek demektir. Kitap okumanın faydalarını saymakla bitmez. Sağlıklı ve stressiz yaşama katkı sağladığı gibi, kitap okumak aynı zamanda bilgiyi çoğaltır, zekâyı geliştirir, hafızayı güçlendirir ve daha rahat uyumamızı sağlar.

    ÖZEL ANAMUR ANAMED HASTANESi  olarak daha fazla kişinin kitaplara erişimini kolaylaştırmak amacıyla kendi bünyemizde oluşturduğumuz Zeynep Kavak kütüphanesine kitap bağışınız, daha fazla kişinin kitap okumasını sağlayarak ülkemizin bilim çağındaki pozisyonunu güçlendirecektir.

    Geleceğimiz olan çocukları kitapla beslemek çocuk ve gençlerin kitaplarla kaynaşmalarını sağlayarak, geleceğe daha güvenli bakmalarını sağlayacaktır.

     Unutulmamalıdır ki bir kitap bir insanı, bir insan bir toplumu , bir toplumda geleceğimizi değiştirebilir.

     Sizde kitap bağışında bulunarak geleceğimiz olan çocuklara en değerli hediyeyi vermiş olacaksınız. Bu projeyi hayata geçirmekte katkısı olan başta yönetim kadrolarımız ve hekimlerimiz olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarımıza ve bugüne kadar sayısız kitap bağışlayan hemşerilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz  ”dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, bu anlamlı projesinden dolayı ÖZEL ANAMUR ANAMED HASTANESi  ekibini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil