reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 20 Eylül 2020 828 Görüntüleme

AK PARTİ ANAMUR KADIN KOLLARI BAŞKANI ÇOP GÖREVDEN ALINDI

AK PARTİ ANAMUR KADIN KOLLARI BAŞKANI ÇOP GÖREVDEN ALINDI

Abdullah UYSAL / anamur postası

2015 yılında AK PARTİ Anamur Kadın Kolları Başkanlığına getirilen  Funda ÇOP , bugün görevden alındı.

AK PARTİ’nin performans değerlendirme sonuçlarına göre Türkiye birincisi , il birincisi olan , AK PARTİ’nin başarısı için yoğun mesai harcayan,  31 Mart 2019 yerel seçimlerinde de CUMHUR İTTİFAKI ‘ndan Belediye Meclis Üyesi seçilen Anamur Kadın Kolları Başkanı Funda ÇOP’un başkanlıktan alınması ilçede şaşkınlık yarattı.

Eski başkan Funda ÇOP sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ; “Sayın büyüklerim ,gönüldaşlarım, sevgili Anamurlular . Bugüne kadar beni takip etmekten, yanımda olmaktan hiç yorulmadığınız için öncelikle kendi adıma çok teşekkür ederim.

Elimden geldiği sürece size yardım etmeye, hepinizin tek tek derdini dinlemeye çalıştım ama ne yazık ki 5 yıllık Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı maceramı burada noktalamış bulunuyorum.

Ben bu görevimi Allah’a şükür hiçbir zaman koltuk sevdası olarak görmedim, biz Reis-i Cumhurumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hizmet için evimizi, çocuğumuzu, hayatımızı bu süreçte arkamıza alıp yürüyen insanlarız.

Geçirdiğim bu 5 yıllık süreçte görevimi en iyi şekilde yaptığımı düşünüyorum. Eğer ki size karşı bir hatam olduysa affınıza sığınıyorum. Her ne kadar Kadın Kolu Başkanlığım bitmiş olsa da Anamur Ak Parti Meclis Üyesi görevimden dolayı yine her zaman mevkiim el verdiği sürece sizlerin yanınızdayım.

Benimle yol yürüyen ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum onları çok seviyorum. Hakkınızı helal edin. Allah’a emanet olun” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil