reklam
Ana Sayfa Gündem 6 Ocak 2021 443 Görüntüleme

AK PARTİ Anamur Gençlik Kolları Başkanlığına ASLAN Atandı

AK PARTİ Anamur Gençlik Kolları Başkanlığına ASLAN Atandı

Abdullah UYSAL / anamur postası

AK PARTİ Anamur Gençlik Kolları Başkanlığına Yunus Emre ASLAN atandı.

AK PARTİ Anamur Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Yunus Emre ASLAN yaptığı açıklamada “ Değerli Ağabeyler, Kıymetli Kardeşlerim;

Bugün itibariyle küçük yaşlardan bu yana içerisinde samimiyetle, fedakarlıkla ve ilk günkü duygularımızla yol katettiğimiz, lise çağından bu yana çeşitli kademelerinde görev aldığımız, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ifadesiyle; aşkımız, sevdamız, davamız AK PARTİ’mizin Anamur Gençlik Kolları Başkanlığı şahsıma tevdi edilmiştir.

Bu süreçte Rabbimizin rızası istikametinde, maddi ve manevi gönüllülük esasıyla görevimizi yerine getirmenin gayreti, azmi ve mücadelesi içerisinde olacağız.

Büyük davalar, büyük gayretler ve fedakarlıklar ister. Bizler de omuzlarımıza binen bu sorumluluğun hakkını vermeye çalışacak; bu davanın en büyük ve en kıymetli yatırımı olan genç kardeşlerimizle beraber ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, kucaklayıcı bir anlayışla geleceğimizi şekillendirmenin mücadelesini vereceğiz.

Bu noktada güvenerek ve samimiyetimizi hissederek, şahsıma AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığını uygun gören;

AK PARTİ Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Ahmet BÜYÜKGÜMÜŞ’e, İl Başkanımız Cesim ERZİK’e, İl Gençlik Kolları Başkanımız Mustafa IŞIK’a ve Anamur İlçe Başkanımız Feyzi YILMAZ’a teşekkürlerimi iletiyor, emeği geçen tüm büyüklerime, ağabeylerime ve dostlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Çıkmış olduğumuz bu yolda; Mevlamız bizleri utandırmasın, yar ve yardımcımız olsun, ayaklarımızı istikameti üzerine sabit kılsın.

Dualarınızı bekler, muhabbet ve hürmetlerimi sunarım “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak bizde, AK PARTİ Anamur Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Yunus Emre ASLAN’ı tebrik eder, başarılar dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil