reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 12 Mart 2020 869 Görüntüleme

YILMAZ’dan,ANAMUR DEVLET HASTANESİ İLE İLGİLİ PAYLAŞIMLARA CEVAP

YILMAZ’dan,ANAMUR DEVLET HASTANESİ İLE İLGİLİ PAYLAŞIMLARA CEVAP

Abdullah UYSAL / anamur postası

Sosyal medyada , Mersin ili Anamur ilçesi Devlet Hastanesinde bir kişide CORONAVİRÜS tespit edildiği ve ACİL SERVİSİN Karantinaya alındığı yönünde haberler paylaşılması üzerine , AK PARTİ Anamur ilçe Başkanı M.Feyzullah YILMAZ iddialara yönelik bir açıklamayı  yine sosyal medya üzerinden  yaptı.

AK PARTİ Anamur İlçe Başkanı M.Feyullah YILMAZ yaptığı açıklamada ; “ Anamur Devlet Hastanemizde Corona Virisü şüphesi ile bir kişi gözlem altına alındı diye asılsız, yalan ve bu konu İle alakalı haber paylaşımı yapılmaktadır. Konu ile alakalı kritik bir zaman diliminden geçtiğimiz şu dönemde bu gibi yalan ve iftira içerikli haberler hangi amaç ve düşünceler için ortaya atılır veya paylaşım yaparak algı oluşturulmaya çalışılır , kim bu gibi olumsuzluklardan nemalanır bilemem.
Ama Dünyanın şu anda sorunu haline gelen bu vaka İle alakalı en önce tedbir alan, takip eden ve müdahil olan Devletiyiz ve Hükümetiyiz…
Anamur Devlet Hastanemiz ve Personeli Sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir, kapanan kısıtlanan herhangi bir durum yoktur, Vatandaşlarımız gönül rahatlığı içinde sağlık hizmeti almak İçin Hastanemize gidebilirler.
Kamuoyuna saygı İle duyururken resmî makamların açıklama yapmadığı hiç bir habere itibar edilmemesini rica ederim “ dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil