reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem, Teknoloji 7 Mayıs 2024 364 Görüntüleme

Yakın Zamanda Faaliyete Geçmesi Planlanan Anamur İskelesinde İnceleme

Yakın Zamanda Faaliyete Geçmesi Planlanan Anamur İskelesinde İnceleme

Abdullah UYSAL / Anamur postası  ( 7 Mayıs 2024 )

Yakın zamanda faaliyete geçmesi için çalışmaların hız kazandığı Anamur İskelesinin ziyaretçileri vardı.

Anamur Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet TUNA  yaptığı açıklamada ;  

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi , Türkiye – KKTC Ticaret Odası Forumu Başkanı ve Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cihat LOKMANOĞLU, Odalar Birliğimizce Görevlendirilen Kadir AKALIN ve Mersin Deniz Ticaret Odası Genel Sekreteri Mesut ÖZTÜRK bölgesel sorunlarımıza destek olmak üzere cuma günü Anamur’a geldiler.

Cihat LOKMANOĞLU yakın zamanda faaliyete geçirmek için çalışmalarına hız vermiş olduğumuz Anamur Feribot ve Deniz Uçağı İskelemizde incelemelerde bulunarak Deniz Yoluyla Yolcu ve Yük taşımacılığında bu güne kadar edinmiş olduğu bilgilerini engin tecrübe ve görüşlerini bizlerle paylaşarak Anamur ve Bozyazı İlçelerimiz ile Bölgemizin kalkınması için büyük katkı sağlayacağına inandığı , bu hizmetimiz için ellerinden gelen her türlü destek ve çabayı göstermeye devam edeceklerini dile getirerek, Birlik Başkanımız Sayın M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nu da konu hakkında bilgilendireceğini belirtti.

Anamur Kaymakamımız Bilal BOZDEMİR’de bizi yalnız bırakmayarak değerlendirmelerde bulundu ve Mersin Valimiz Ali Hamza PEHLİVAN’ında konuya hassasiyetini dile getirerek desteklerinin devam edeceğini belirtti. Görüşmelerimizde Anamur Liman Başkanımız Hüseyin DEMİR’de hazır bulundu.

Bu süreçte Bizden desteklerini esirgemeyen emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster