reklam
Ana Sayfa Eğitim, Ekonomi, Gündem, Politika, Teknoloji 8 Ocak 2015 2885 Görüntüleme

VATANDAŞ TEDAŞ’A TEPKİLİ

VATANDAŞ TEDAŞ’A TEPKİLİ

Havaların soğumasıyla elektrik sarfiyatının artması hem TEDAŞ’ı hem de vatandaşı sıkıntıya sokuyor. Kullandığı elektriğin borcunu günü gününe ödeyen vatandaş, haklı olarak daha kaliteli hizmet istiyor. Ancak  bırakın kaliteli hizmet almayı, eski günlerimizi arar hale gelen vatandaş ”  Tedaş özelleşince aldığımız hizmetin kalitesi artacak sanmıştık ve sevinmiştik, oysa görüyoruz ki bırakın kaliteli hizmeti , eski günlerimizi arar olduk ” diyorlar.

Sık kesilen elektrikler,yetersiz geldiği söylenen trafolar vatandaşı bezdirdi.” Tarım üretiminde ve ev ve işyerlerimizde  kullandığımız elektriğin sık sık kesilmesi, hem bizim ruh halimizi hem de elektrikli ev gereçlerimizi bozmaktadır. Hastası olan var, yaşlısı olan var , bebeği olan var birde buna don olayları eklendi,yetkililerin bir an önce çözüm bulmasını istiyoruz”,dediler.

Bozyazı sahilinde çay bahçesi işleten Menderes TOPCUOĞLU, denizin dalgalı zamanlarında denizin içinde kalan, dalgaların ve tuzlu suyun etkisiyle betonu çürüyen, hatta demirlerinin  dışına çıktığı bir elektrik direğinin yerinin değiştirilmesi için defalarca müracaatta  bulunduğunu ama kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini söyledi. Topçuoğlu , “yaz sonu boyunca binlerce tatilciyi ağırladığım tesisimdeki bu direğin yerinin değişmesi için Allah korusun birinin akıma kapılması mı gerekiyor” dedi

tedaaşa tedaaş

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster