reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 11 Temmuz 2016 2825 Görüntüleme

Ulu Resort’te Bayram Coşkuyla Kutlandı

Ulu Resort’te Bayram Coşkuyla Kutlandı

Ramazan Bayramını Ulu Resort Hotel’de Geçirenler, Kelimenin Tam Anlamıyla Eğlenceye Doydu. Bayramda Yüzde 100 Doluluk Oranına Ulaşan Hotel’de, Birbirinden Ünlü Sanatçılar Ve Gösteri Ekipleri Sahne Alarak Tatilcilere Unutulmaz Bir Bayram Yaşattılar.

Otel Konukları Mersin Yanışlı Ortaburun Turizm Merkezinde Yer Alan 5 Yıldızlı Ulu Resort Hotel’de 1. Gün Köpük Partisi; Yusuf Başeğmez Ve Orkestrası ; Moğol Dans Grubu Ve Havai Fişek Gösterisiyle Bayrama Hızlı Bir Giriş Yaptı

Bayramın 2. Günü  Mustafa Keser’in Muhteşem Sahne Performansı İle İzleyenlerini  Mest Etti. Söylediği Birbirinden Güzel Eserleriyle Konukları Eğlenceye Doyurdu.

Bayramın 3. Günü  Zeynep Casalini  Enerjisiyle Ve Son Albümünde Yer Alan Şarkılarını Seslendirerek Gecenin Geç Saatlerine Kadar Konuklarını Eğlendirdi.

Bayramın 4. Günü Urfa Sıra Gecelerinin  Eşsiz Sesi İshak Demir  Ve Ekibi  Misafirlere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı.

Sahne Sonunda Ulu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyelerinden  İlhan Ulu Sanatçılara Günün Hatırası Olarak Birer Plaket Verdi.

Ulu Resort Hotel Genel Müdürü Suat Doğu ‘’ Mersin’de  Ulu Resort Hotel Bir Marka Olmuştur. Bizleri Tercih Eden Tüm Misafirlerimize Teşekkürü Bir Borç Biliriz. Sezonda Sürpriz Sanatçıları Otelimizi Tercih Eden  Konuklarımızla Buluşturmaya Devam Edeceğiz. Bizleri Sosyal Medyadan Takibi Bırakmayın.

Yeni Açılan; Günübirlik Kullanıma Açık;  8 Kaydıraklı Aqua Parkımızla , Sadece Bayanlara Özel Havuzumuzla, Yeniden Dizayn Edilen Ve Genişletilen Mini Kulübümüzle Limitsiz Yeme İçme İmkanı Sunan Aquabar Ve Snack İle ; Tüm Misafirlerimizi Ulu Aquapark’a Bekliyoruz.’’ Dedi.

Rezervasyon ve bilgi için lütfen TIKLAYINIZ…

ulu otel6 ulu otel5 ulu otel4 ulu otel3 ulu otel2 ulu otel1

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster