reklam
Ana Sayfa Gündem 14 Ekim 2019 1404 Görüntüleme

TÜRKAV Anamur Şube Başkanı BALCI ; Anamur’da Bir Parka ” MACARİSTAN PARKI ” Adı Verilsin

TÜRKAV Anamur Şube Başkanı BALCI ; Anamur’da Bir Parka ” MACARİSTAN PARKI ” Adı Verilsin

Abdullah UYSAL / anamur postası

TÜRKİYE Kamu Çalışanları Vakfı ( TÜRKAV ) Anamur şube başkanı Ali BALCI , Anamur’da bir parka “MACARİSTAN PARKI “ adının verilmesi için Anamur belediyesine teklif götüreceklerini söyledi.

Anamur TÜRKAV Şube Başkanı BALCI yaptığı açıklamasında “ TÜRKİYE’nin 9 Ekim saat 16:00’da , Suriye’nin kuzeyinde yuvalanan terör örgütü ypg/pkk’ya başlattığı BARIŞ PINARI  HAREKATINA ’na  DOSTUMUZ GİBİ GÖRÜNEN bazı ülkeler yaptırım kararını uygulamayı düşünürken, bazı ülkelerden de destek gelmeye devam ediyor. BARIŞ PINARI HAREKATINA destek veren ülkelerin en başında MACARİSTAN gelirken, Almanya ise, TÜRKİYE’nin Suriye’nin kuzeyinde yuvalanan terör örgütü ypg/pkk’ya başlattığı BARIŞ PINARI  HAREKATINA ’na  destek vermediği gibi derhal durdurulmasını aksi takdirde Ülkemize yapılacak silah satışının da askıya alınacağını açıkladı. Anamur TÜRKAV Şube Başkanı olarak teklifim,  Anamur’da bulunan yada yapılacak olan bir parka  “ MACARİSTAN PARKI ” adının verilmesidir.

Hun İmparatorluğu Hükümdarı Atilla’nın soyundan gelen MACAR’ların, Suriye’nin kuzeyinde yuvalanan terör örgütü ypg/pkk’ya başlattığımız BARIŞ PINARI  HAREKATINA ’na  verdiği destekten dolayı , ilçemizde  bir parka “ MACARİSTAN PARKI “ adının verilmesini , Anamur Belediye Meclisine teklif edeceğiz “ dedi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster