reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 25 Kasım 2020 222 Görüntüleme

TÜRK Dünyasının BAŞBUĞU Alparslan TÜRKEŞ ,103. Doğum Gününde 103 Fidan Dikilerek Anıldı

TÜRK Dünyasının BAŞBUĞU Alparslan TÜRKEŞ ,103. Doğum Gününde 103 Fidan Dikilerek Anıldı

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur Ülkü Ocakları merhum lider Alparslan TÜRKEŞ’in 103. Doğum gününde 103 fidan dikti.

Anamur Belediye Başkan yardımcıları Türkan KASAPOĞLU ve Mehmet TUĞRUL,Milliyetçi Hareket Partisi Anamur ilçe başkanı Adnan GÜBBÜK, Anamur Ülkü Ocakları başkanı İbrahim ATEŞ ile birlikte Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim Vakfı tarafından Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in 103. Doğum günü  anısına tüm TÜRKİYE’de uygulanan “ FİDAN DİKİMİ “ organizasyonuna katılarak 103 fidan dikimi gerçekleştirdiler.

Anamur Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim ATEŞ yaptığı açıklamada , “Başbuğun izinde 103. Yıl. Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit YILDIRIM’ın talimatlarıyla, Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’ in doğum gününe özel 103. ad günü olan 25 Kasım’da, Türkiye genelinde fidan dikimi gerçekleştirdik. Bu münasebetle Anamur Ülkü Ocakları olarak Pandemi kurallarına uygun olarak Ormancık köyünde 103 adet fidan dikimi yaparak Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Hatıra Ormanı projemiz hayata geçirildi.

Katılarak bizleri onurlandıran MHP İlçe Başkanımız Sn. Adnan GÜBBÜK ve yönetimi, Anamur Emniyet Müdürümüz Sn. Ömer Engin GENÇ, Belediye Başkan Yardımcılarımız Sn.Türkan KASAPOĞLU ve Sn. Mehmet TUĞRUL, Türk Eğitim Sen/ Türkiye Kamu Sen Başkanımız Sn. Hayri KILINÇ ve bizleri yalnız bırakmayan tüm gönül dostlarımıza teşekkür ediyoruz “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak TÜRK Dünyasının Başbuğu Alparslan TÜRKEŞ’i doğumunun 103. Yılında rahmet ve minnetle anıyoruz.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil