reklam
Ana Sayfa Gündem 9 Mayıs 2017 2836 Görüntüleme

Trafik Cezası Yiyen Genç,İntihar Etti

Trafik Cezası Yiyen Genç,İntihar Etti

Plaka,ehliyet ve kaskı olmayan ve 1800 lira ceza yiyen 17 yaşındaki lise öğrencisi genç , intihar etti.

Mersin’in Silifke İlçesinde motosiklet sürücüsü 17 yaşındaki Süleyman Acar 1800 lira trafik cezası nedeniyle kendini asarak intihar etti.

Edinilen bilgiye göre; Atakent Mahallesinde arkadaşının motosikleti ile gezerken Jandarma 17 yaşındaki Lise öğrencisi Süleyman Acar’a 1800 lira trafik cezası kesti. Plaka, ehliyet ve kaskı olmayan motosiklete 1800 lira yazılan trafik cezası sonrası Acar, Atakent Mahallesindeki evine geldi.
Annesini cep telefonundan arayarak kendisine 1800 lira trafik cezası kesildiğini söyleyen Acar, daha sonra eline geçirdiği elektrik kablosu ile evin içerisinde bulunan soba borusuna kendini asarak intihar etti.
Baba Abdullah Acar (38) ve Anne Eşe Acar (36) oğullarından haber alamayınca eve geldiler. Evde oğullarının cansız bedeni ile karşılaşan baba Abdullah ve anne Eşe Acar sinir krizleri geçirdi.
Olayın nasıl geliştiğini anlatan baba Abdullah Acar, “Yapraklı koy Mevkiinde çocuğum motorla gezerken iki tane yunus jandarma ekipleri önce çocuğumu yakalıyor. Arkasından birde diğer Jandarma ekipleri geliyor. Çocuğa diyorlar ki ehliyet, ruhsat. Çocuğun ehliyeti yok, motorun plakası yok, kaskı yok. Çocuğa diyorlar ki sana 4-5 bin lira ceza yazacağız. Oğlum da benim babam asgari ücretle çalışıyor, geçimimizi zor sağlıyoruz, evimiz kira, annem rahatsız çalışamıyor. Babam bu cezayı ödeyemez, ne olur bu cezayı düşürün diye yalvarıyor jandarma komutanına. 1800 lira civarında çocuğuma para cezası kesiyorlar. Çocuğum bunu gurur meselesi yapıyor, bana bildiremiyor, arkadaşlarına söyleyemiyor. Kimseye söyleyemediği için eve gelip kendisini asıyor. Buradan sesleniyorum bu olay başka insanların, başka yuvaların ocaklarına böyle bir ateş düşmesin. Madem 17 yaşında bir çocuğa ceza kesiyorsun, ailesini, babasını neden aramıyorsunuz. Benim oğlum gitti, ben yanıyorum, ben bittim. O cezayı da ödemeyeceğim, o ekipten de şikayetçiyim. Çünkü benim çocuğum gitti, bir tane evladım vardı benim gitti artık yok” dedi

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster