reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 14 Eylül 2015 2219 Görüntüleme

Teröre Lanet Siyasi Parti Simgesi ile Değil TÜRK Bayrağı İle Olur.

Teröre Lanet Siyasi Parti Simgesi ile Değil TÜRK Bayrağı İle Olur.

Nasıl bir milletiz biz yaaaaaaaa,

Son günlerde saldırılarını arttıran , her gün Şehit ve Gazilerimizin olduğu ülkemizde terör protesto edilecek , ancak bir siyasi parti bu protestoyu kendi partisine mal ederek , “Teröre Lanet Yürüyüşü “ düzenliyor ve ilçe halkını bu yürüyüşe  davet ediyor.

Terörü lanetleme bir siyasi partinin organizasyonu bir siyasi bayrak ile olmaz,olamaz,olmamalı. Teröre lanet , sadece üzerinde AY-YILDIZ olan ve rengini Şehidlerimizin kanından alan Bayrağımız ve muhtaç olduğu kudreti,asil kanında bulan, hisseden her TÜRK insanı ile olur.

Eğer bir ülkede terör var ise ve bu lanetlenecekse buna bir siyasi partinin sahip çıkması kadar mantıksız  bir olay yoktur.Terör lanetlemenin partisi , pırtısı olmaz.

Bu tür organizasyonların Sivil Toplum Kuruluşları veya Belediyeler tarafından organize edilmesi gerekmektedir.Şimdi birisi çıkıp diyecek ki Belediye Milliyetçi Hareket Partisinin değil mi ? Hayır kardeşim değil.Evet 30 Mart’ta yapılan seçimi Belediye başkanı MHP’den kazandı ,ancak 31 Mart sabahı Anamur’un ve Anamur’luların  Belediye başkanı oldu.Dolayısı ile böyle bir organizasyona öncülük yapması gayet doğaldır ve yapmalıdır da.

Bende , Muhtaç olduğum kudretin damarlarımdaki asil kanda olduğunu bilen bir TÜRK Milliyetçisiyim ve Ak Parti’liyim.Şimdi ben bu “Teröre Lanet Yürüyüşüne” katılmalı mıyım yoksa katılmamalı mıyım.

Buda nerden çıktı bu nasıl soru diyenleriniz olacak , Yahu kardeşim sen bu yürüyüşü bir siyasi partiye mal edersen ,bende bunu düşünmekte haklıyım.

Gerçi daha dünde Şehitlerimiz için Kur’anı Kerim okuturken de bir araya gelemediniz.Birileri yürüyüş yaparken  ,kimileri Kur’anı kerim okuttular . Ancak ortak paydamız Vatanımız , Milletimiz olmasına rağmen her siyasi parti kendine göre bir organizasyonlar yapıyor.

Kardeşim söz konusu Vatan ise Ak Parti olmuş,MHP olmuş veya CHP olmuş siyasi kimliklerin ortadan kalkması ve tek vücut olmamız gerekir.Nasıl ki her birimiz farklı bir takımı tutarken Milli maça gelince , takım farklılığımız ortadan kalkıyor tek yürek olabiliyorsak , burada da siyasi kimliklerimiz ortadan kalkarak tek yürek olabilmeliyiz.

Gerçi Avrupa kupalarında sırf Türkiye ligindeki rakipleri maçı kazanır ise puan alacak diye maçlarda,  Avrupa takımını tutacak kadar zeki insanlarımız var ya , bu da böyle bir şey herhalde.

Tekrar söylüyorum Terörizmi lanetlemenin , partisi olmaz ve hiçbir siyasi parti böyle bir organizasyon düzenleyemez.Gelin siz bu görevi Sivil Toplum Kuruluşlarına veya Belediyeye devredin ve yarın Anamur’un sesini Değil TÜRKİYE’YE tüm dünyaya duyuralım.

Bu arada Milliyetçi Hareket Partisi Anamur ilçe başkanı sayın Erdal Bulut “Teröre Lanet Yürüyüşü” nün yarın 15.09.2015 saat 18:00’de Eski Cumhuriyet meydanından Yeni Cumhuriyet meydanına yapılacağını duyurmuş.

Saygılarımla…

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster