reklam
Ana Sayfa Gündem 14 Haziran 2019 1837 Görüntüleme

SÜRÜCÜLER DİKKAT ! Sistem Devreye Girdi

SÜRÜCÜLER DİKKAT ! Sistem Devreye Girdi

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur’da trafikte can ve mal kayıplarını en az düzeye indirmek amacı ile Anamur emniyeti cumartesi sabah saat 08:00’den itibaren,32 noktada  126 kamera ile 24 saat kesintisiz denetim yapacak.

Anamur Emniyet Müdürlüğü 15 Hazirandan itibaren 32 noktada 126 kamera ile denetime başlıyor. Anamur Emniyet Müdürlüğü yayınladığı duyuruda ,  “İlçemiz genelinde trafik yoğunluğunun sorunsuz yönetilmesi ve vatandaşlarımızın güvenli bir trafik ortamında araç ve yaya akışının sağlanması, trafik kazaları nedeniyle meydana gelebilecek ölümlü, yaralanmalı ve maddi hasarlı kazalarla etkili bir şekilde mücadele edilmesi amacıyla 15 Hazirandan itibaren  Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri tarafından İlçemizde 32 ayrı noktada bulunan 126 Kent Güvenliği Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarından (MOBESE) 15 Haziran Cumartesi saat 08:00 itibarı ile denetimlere başlanarak trafik kural ihlalleri ile ilgili; 
1.   Kırmızı Işık İhlali
2.  Direksiyon Başında Cep Telefonu İle Konuşma
3.   Emniyet Kemerinin Kullanılmaması
Konularında plakalara gerekli cezai işlem uygulanacaktır. Vatandaşlarımızın trafik kurallarına azami şekilde uyarak özellikle ve öncelikle kendilerinin ve başkalarının can ve mal güvenliğini tehlikeye düşürmemeleri önemle rica olunur.”  denildi. 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster