reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 30 Mayıs 2020 640 Görüntüleme

SUOLMAZ’DA KAZA HAYATINI KAYBETMİŞTİ,KAZA YERİNDE ANILACAK

SUOLMAZ’DA KAZA HAYATINI KAYBETMİŞTİ,KAZA YERİNDE ANILACAK

Abdullah UYSAL / Anamur postası

Motosiklet tutkunu Yener BULUTBEYAZ , geçen yıl 1 haziranda Suolmaz’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

Gümüş Kanatlar Motor Kulübünden arkadaşları ile seyahat ederken Anamur – Ermenek karayolunun Suolmaz bölgesinde kaza geçiren , Colgate -Palmolive İş Geliştirme Müdürü Yener BULUTBEYAZ hayatını kaybetmişti.

Gümüş Kanatlar Motor Kulübü Başkanı Yavuz TEZCAN gazetemize yaptığı açıklamada ;” 1 Haziran 2019 tarihinde elim bir kaza sonucu kaybettiğimiz kardeşimiz Yener BULUTBEYAZ’ı anma adına , 30 – 31 Mayıs 2020 ( cumartesi -Pazar ) tarihlerinde ADANA-ERMENEK-ANAMUR güzergahında Gümüş Kanatlar Motor Kulübü olarak yapacağımız ve  her yıl tekrarlayarak  geleneksel hale getireceğimiz bir  anma sürüşü gerçekleştireceğiz. Yener BULUTBEYAZ kardeşimizi , kaza yaptığı yer olan  Suolmaz bölgesinde ( 31 Mayıs günü )  anacağız.

Ben Yavuz TEZCAN araç ile,Hüseyin DOĞRU(Motor),Metin AĞIR(Motor), Öztürk ÜREMEN(Motor), Emircan MURATLI(Motor), Hamdi ÖZDURAN(Motor), Ersan SIRLIBAŞ(Motor),Tafoo Ahmet(Motor),Burak KÖSE(Motor), David SHİCK(Motor),Hasan SELDUZ((Motor), İbrahim KÖKSAL(Araç),Kağan KARCIOĞLU(Araç) ve   Murat KORAL(Araç) ile katılacağımız anma sürüşünde;

1.Sürüş Grubumuz,30 Mayıs Cumartesi sabah 09,30’da BATI MOLA Tesislerinde buluşarak saat 10,00’da Adana’dan hareketle Ermenek SELÇUKLU OTEL’e hareket edecektir.

2.Sürüş Grubumuz ise :12,30’da BATI MOLA Tesislerinde buluşarak saat 13,00’da Adana’dan hareketle Ermenek SELÇUKLU OTEL’e hareket edecektir.31 Mayıs Pazar sabahı Ermenek’ten hareketle Zeyve Pazarı’na uğranarak olayın gerçekleşmiş olduğu SUOLMAZ MEVKİ’sinde kardeşimizi andıktan sonra ANAMUR üzeri ADANA’ya dönüş sağlanacaktır. Adana’da rahmetli kardeşimizin Kabasakal Mezarlığındaki mezarı başında anma ve kuran okutma ile birlikte sürüşümüz sonlandırılacaktır.
Bu sürüş organizasyonunda YOL KAPTANLIĞI ve SÜRÜŞ LİDERLİĞİ görevini HÜSEYİN DOĞRU kardeşimiz, Otel ve yemek organizasyonu görevinide ERSAN SIRLIBAŞ kardeşimiz üstlenmiştir. Her iki kardeşimize de verecekleri emeklerden dolayı peşinen teşekkürlerimizi sunarız. Her iki kardeşimizde görevleri konusunda talep ettiği katılımcı arkadaşlarımızdan destek görevi talep etmekte yetkilidirler.
Gurubun dönüş, dış lojistik ve Adana Mezarlık görevleri konusunda Adana’da kalarak sürüşe katılamayan arkadaşlardan Metin KIRMACI yardımcı olmaya çalışacaktır “dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, geçtiğimiz yıl bölgemizde yaşanan elim kazada hayatını kaybeden Yener BULUTBEYAZ’a Allah’tan rahmet, Gümüş Kanatlar Motor Kulübü ailesine , sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı , ayrıca Gümüş Kanatlar Motor Kulübüne kazasız sürüşler dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil