reklam
Ana Sayfa Eğitim, Gündem, Politika, Teknoloji 23 Aralık 2014 2820 Görüntüleme

Sivil Memur Alımı

Sivil Memur Alımı

3811
KPSS 60 Puan Almış Olan Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans Mezunlarının Alınacağı Jandarma Genel Komutanlığı Sivil Memur Alımı Başvurusu Başladı Son Başvuru 9 Ocak 2015.

Bekar Kamu Çalışanlarına Müjde!
KPSS 60 Puan Almış Olan Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans Mezunlarının Alınacağı Jandarma Genel Komutanlığı Sivil Memur Alımı Başvurusu Başladı Son Başvuru 9 Ocak 2015.

Farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere toplam 33 kişi istihdam edilecektir. Ortaöğretim Mezunları için Kpss P94, Önlisans mezunları için Kpss P93 ve Lisans mezunları için Kpss P3 puan türünden en az 60 almış olmak şart.

Başvurular, 23 Aralık 2014 tarihinde saat:09.00’da başlayarak, 09 Ocak 2015 tarihinde saat:17.00’da sona erecek şekilde, sadece www.jandarma.tsk.tr internet adresinden yapılacak olup, posta ile verilmeyecektir. Adaylar sadece bir unvanda başvuru yapacaklardır.

– Merkezi sınava (2014 KPSS) giriş tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

– Erkek adaylar için; askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş (tecilli) olmak.

– Yapılacak uygulamalı meslek bilgisi sınavı ve/veya mülakat sınavında başarılı olmaları durumunda, sevk edilecekleri asker hastanesinden TSK Sağlık Yeteneği Yönetmeliği hükümlerine göre “Sivil Memur Adayı Olur” kararlı sağlık raporu almış olmak.

Uygulamalı Meslek Bilgisi Sınavı ve/veya Mülakat Tarihleri ve Yeri: Sınav/Sınavlar, 19 – 23 Ocak 2015 tarihleri arasında, internette açıklanan tarih ve saatlerde, Korg.Naci TINAZ Jandarma Kışlası (Anıttepe/ANKARA) (Polis Akademisi yanı, Bakanlıklar PTT karşısındaki merdivenlerden çıkılacak) ‘nda yapılacaktır.

kaynak: http://www.mymemur.com/jandarma-genel-komutanligi-sivil-memur-alimi-basvurusu-3494h.htm?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster