reklam
Ana Sayfa Gündem 25 Ağustos 2015 1722 Görüntüleme

SIRTLAN YOKUŞUNDA TIR DEVRİLDİ,YOL KAPANDI

SIRTLAN YOKUŞUNDA TIR DEVRİLDİ,YOL KAPANDI

Bozyazı’da meydana gelen trafik kazasında ev eşyası yüklü bir araç devrildi. Kazada herhangi bir yaralanma veya ölüm olayının olmaması yüreklere su serperken kazada maddi hasar oluştu.

Mersin’in Bozyazı İlçesi Gözce Mahallesi D-400 Mersin-Antalya Karayolu Sırtlan Dağı rampası inişinde meydana gelen trafik kazasında ev eşyası yüklü araç devrildi. Kaza da maddi hasar oluşurken can kaybının olmaması yüreklere su serpti. 

Edinilen bilgiye  göre, Mersin’den Antalya istikametine seyir halindeki aracın şoförü Kasım K.’nın kullandığı 06 ZB 826 plakalı araç, rampa aşağı inerken freni patladı. Freni patlayan araç, dağa çıktı. Aracın çıktığı yerin meyilli olması nedeniyle araç bir süre gittikten sonra yan yattı.

Kazada herhangi bir ölüm ve yaralanma olmazken maddi hasar meydana geldi. Devrilen araçta ev eşyası olduğu öğrenildi. Olay yerine gelen Emniyet güçleri ve güvenlik güçleri, yolu her iki yönden de bir süre trafiğe kapattı.

Yapılan çalışmaların ardından araç trafiğin daha fazla tıkanmaması için kurtarma çalışmaları başlayıncaya kadar trafik kontrollü bir şekilde sağlandı.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil