reklam
Ana Sayfa Gündem, Politika, Spor 12 Kasım 2018 1987 Görüntüleme

Sinanoğlu Merakla Beklenen Aday Adaylığı Açıklamasını Yaptı

31 Mart günü yapılması planlanan yerel seçimlerde Ak Parti’den Anamur Belediye Başkan Aday adaylığında adı geçen M.Namık Sinanoğlu, aday adayı müracaatının son gününde aday adaylığını resmen açıkladı.

Ak Parti Anamur ilçe teşkilatında kendisini bekleyen kalabalık ile tek tek selamlaşan  Sinanoğlu ,adaylık başvuru evraklarını Ak Parti Anamur ilçe başkanı M.Feyzullah Yılmaz’ın Şehit cenazelerine katılmak üzere Mersin’de olmasından dolayı, başkan vekili Seçkin Taş’a sundu.

Sinanoğlu Ak Parti  Anamur ilçe binasında yaptığı konuşmada ; “ Muhterem hanımefendiler,beyefendiler ve geleceğimizin teminatı genç kardeşlerim.31 Mart günü yapılması planlanan yerel seçimlerde,Ak Parti’den Anamur Belediye Başkan Aday adayı olarak müracaat etmeye geldim. Katılımlarınızla beni onurlandırdınız, hepinize çok teşekkür ediyorum hoş geldiniz şeref verdiniz.Anamur’da yapılacak olan hizmet yarışında,belediye başkanı aday adayı olan ve  ,Anamur’umuza , Anamur halkına hizmet etmek amacıyla  bu yola fedakarca çıkan arkadaşlarımıda tebrik ediyorum. Bu hizmet yarışında hangimize görev verilirse,partimin bir neferi olarak , gerekirse onların çaylarını demleyerek hizmete hazırım. Çünkü inanıyorum ki,  birikimi,deneyimi,liyakat sahibi ve temsil kabiliyeti en yüksek olan arkadaşımız aday olacak. Nasıl ki , Adalet ve Kalkınma Parti’miz bu güne kadar hizmette parti farkı gözetmemiş ise,bütün aday adayı arkadaşlarımızın Anamur’da da  Anamur’un huzuru,refahı ve güzelliği için  parti farkı gözetmeden  çalışacaklarına inanıyorum. Bende,bu düşünceler ile hem siyasi hem de bürokratik birikimlerimi sizlere aktarabilmek üzere,Ak Parti Anamur Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklıyorum.

Anamur’umuzun belediye olduğu günden bugüne kadar,hangi belediye başkanı taşı taş üstüne koyduysa Allah ondan razı olsun.İnşallah bundan sonrada arkadaşlarımızdan hangimiz aday olursak , bizlerde yaptığımız  hizmetlerle ilerde kendimize  dua ettiririz.

Ak Parti Anamur Belediye Başkan Aday Adaylığım için hazırlamış olduğum proje ve yapacağım çalışmalarımı bir başka arkadaşımın adaylığı durumunda onunla paylaşacağım.

Hepinizi sevgi saygı muhabbetle selamlıyorum.Geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum.İnşallah sizlere layık olurum.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun dedi.

Namık Sinanoğlu Kimdir ?

Mustafa Namık Sinanoğlu, 1955 Anamur doğumlu. İlk ve Orta öğrenimini Anamur’da tamamladı. Lise ve üniversiteyi Ankara’da okuyan Sinanoğlu, Hacettepe üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi.İmar ve İskân Bakanlığı Afet İşleri Genel Müdürlüğünde çalışmaya başladı. Ardından TBMM’de çalıştı. TOKİ Başkan yardımcılığı, Gübre Sanayi Genel Müdürlüğü yardımcılığı, Sümer Holding Genel Müdürlüğü ve yönetim kurulu başkanlığı görevlerinde bulunarak, Et ve Balık Kurumu Genel Müdürlüğü yaptıktan sonra emekli oldu. Ardından Saadet Partisi’nin kurulmasıyla birlikte, Saadet Partisi’ne katıldı. Daha sonra Has Parti’nin kurucular kurulunda görev alan Sinanoğlu,Has Parti’nin Ak Parti ile birleşmesinden sonra,Ak Parti’de siyasi hayatına devam etti. Ak Parti’den 25. dönem Milletvekili aday adayı oldu.Birçok Sivil Toplum Kuruluşlarında yöneticilik görevlerinde de bulunan Sinanoğlu,iyi derecede İngilizce biliyor,evli ve iki çocuk babasıdır.

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil