reklam
Ana Sayfa Gündem 6 Mart 2015 2181 Görüntüleme

Rektör Yardımcısı Yağcı’dan Belediyeye Ziyaret

Rektör Yardımcısı Yağcı’dan  Belediyeye Ziyaret

Bir dizi temaslar için Anamur’a gelen Mersin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Mehmet İsmail YAĞCI ve Mersin Üniversitesi Rektörü Danışmanı Berat Barış BULDUM Anamur Belediye Başkan Vekili Uğur GÜNGÖR’ü ziyaret etti.

Rektör Yardımcısı Prof.Dr.YAĞCı ve rektör Danışmanı BULDUM’a Anamur Meslek Yüksekokulu Müdürü Dç.Dr.Akif ALTINBIÇAK eşlik etti. Yapımı süren Yüksekokul inşaatında incelemelerde bulunduklarını belirten Prof .Dr. İsmail YAĞCI Yerel yönetim tarafından da yapımı desteklenen binanın tamamlanmasının ardından Anamur’un kazanacağını kaydetti. Anamur belediye Başkanı Mehmet Türe’nin Mersin Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nda bulunması dolayısıyla Belediye Başkanlığına vekalet eden Belediye Meclis Üyesi Başkanvekili Uğur Güngör de Prof.Dr.YAĞCI ve Danışman BULDUM’u Anamur hakkında bilgilendirdi.

Mersin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet İsmail YAĞCI, Rektör danışmanı Berat Barış BULDUM ve Anamur Meslek Yüksekokulu Müdürü Dç.Dr.Akif ALTINBIÇAK kaymakamlık ziyareti için belediyeden ayrıldı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil