reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 20 Haziran 2019 2675 Görüntüleme

PULLU TABİAT PARKINI ANAMUR BELEDİYESİ İŞLETECEK

PULLU TABİAT PARKINI ANAMUR BELEDİYESİ İŞLETECEK

Anamur’da her yıl  yerli ve yabancı bir çok turisti ağırlayan ve yaz sezonunun gelmesine rağmen faaliyete geçmeyen Pullu Tabiat Parkı’nı Anamur Belediyesi işletecek olması, hem Anamur halkını hem de esnaflarımızı sevindirdi.

Tarım ve Orman Bakanlığı ve Doğa Koruma ve Milli Parklar VII. Bölge Müdürlüğü ile imzalanan sözleşme ile artık yeni işletmecisi Anamur Belediyesi oldu.

“Biz Daha temiz, daha iyi bir hizmet anlayışı ile yola çıktık” diyen Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ, Anamur’u tercih eden tatilcilere, temiz bir kamp alanı ve güzel vakit geçirebilecekleri bir ortam sunacağız. Turizm noktasında Anamur’a büyük katkı sağlamak istiyoruz. Pullu Tabiat Parkı Anamur’un eşsiz doğa güzellikleriyle süslü bir yer. Burayı Anamur’a katmak istiyoruz. Bakımsızlıktan kurtarmak, Kamp için gelen insanları buradan memnun ayrılmalarını sağlamak  istiyoruz. Hizmet noktasında en önemlisi , turizm noktasında burası Anamur’un incilerinden bir yer. Doğa ile iç içe, böyle bir güzelliği dünyaya göstermek istiyoruz” dedi

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster