reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor, video galeri 31.07.2021 571 Görüntüleme

PİLOTUMUZ FERHAT EROL,ŞAMPİYONADA TALİHSİZ BİR KAZA YAŞADI

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur ANTİSK Spor Kulübünün 17 yaşındaki pilotu hemşerimiz Ferhat EROL , dün ( 30 Temmuz )  Sırbistan ‘da başlayan PGAWC Dünya Yamaç paraşütü hedef şampiyonasında ülkemizi temsil ediyor.

Sırbistan, Romanya , Bulgaristan , Slovenya , Çek , Yunanistan , İtalya , Avusturya , Kosova …gibi ülkelerden dünyanın en iyi 35 sporcusu ve 15 özel davetli sporcudan oluşan 50 sporcu arasında hemşerimiz Ferhat EROL , yaşanan talihsiz kazadan önce  ilk beşin içinde yer alıyordu.

Sırbistan Niska Banja PGAWC Dünya Yamaç paraşütü hedef şampiyonası bugün yapılan uçuşlarla son bulacak ve sıralamalar belli olacak.

Pilotumuz Ferhat EROL son atlayışında talihsiz bir kaza yaşadı.

ANTİSK SPOR KULUBÜ ve Anamur STK Platformu ÇALIŞTAYI pilotu ve yamaç paraşütü eğitmeni Süleyman SOLAK yaptığı açıklamada , ” Ferhat EROL son yaklaşımında aşağıdan yukarı doğru vuran termik ile dengesini kaybedip dizini vurdu. Her hangi bir şey yok sadece pansuman yapılıyor. Elhamdülillah her şey yolunda ” dedi.

Şampiyonada  talihsiz bir kaza yaşayan  pilotumuz Ferhat EROL’un atlayışını izleyebilirsiniz.

Anamur Haber Merkezi Haber Sitesi olarak  , ANTİSK SPOR KULUBÜ ve Anamur STK Platformu ÇALIŞTAYI pilotu ve yamaç paraşütü eğitmeni Süleyman SOLAK’ a ve milli pilotumuz Ferhat EROL’a geçmiş olsun dileklerimizi iletir , başarılar dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil