reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 19 Ekim 2020 444 Görüntüleme

ÖYKÜ BEBEĞE Bir Destekte ELİT KUAFÖRDEN

ÖYKÜ BEBEĞE Bir Destekte ELİT KUAFÖRDEN

Abdullah UYSAL / anamur postası

Mersin ili Anamur ilçesinde yaşayan Sühal- Hasan ELMALICA çiftinin iki çocuğundan biri olan ÖYKÜ bebek , Spinal Müsküler Atrofi ( SMA ) hastalığına karşı mücadele ediyor.

TÜRKİYE’deki adı ile gevşek bebek sendromu olarak bilinen SMA hastalığına yakalanan ÖYKÜ bebek yaşıtları gibi ayakta duramıyor. ÖYKÜ bebeğin sağlığına kavuşması için Amerika’da gen tedavisi görmesi gerekiyor ve bunun maliyeti 2.3 milyon dolar.

Amerika’da göreceği tedavi için yaklaşık bir ayı kalan ÖYKÜ bebeğin tedavisi için Anamur’lu işadamlarından yardım çağrısı yapılmıştı.

Bu çağrıya cevap veren esnaflardan  biri de Elit Kuaför oldu.

Atatürk Bulvarı PTT karşısında hizmet veren Elit Kuaför işletmecisi  gazetemize yaptığı açıklamada; “ ÖYKÜ bebeğin hayata tutunabilmesi için yapılan çağrıya biz de kulak vererek , 23 Ekim Cuma günü işyerimizde yaptıracağınız her türlü işlem ve ürün satışının bedelini ÖYKÜ bebeğe bağışlama kararı aldık. İnşallah bizlerin desteği ile ÖYKÜ bebek sağlığına kavuşacaktır. Sizlerde , Elit Kuaförü 0 539 237 78 88 numaralı telefondan arayıp 23 Ekim Cuma gününe randevu alarak ÖYKÜ BEBEĞE destekte bulunabilirsiniz. “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, bu duyarlı davranışından dolayı Elit Kuaförü  tebrik eder, hayırlı işler dileriz.

ÖYKÜ bebeğe yardım etmek isteyenler için:

Sühal ELMALICA adına TR67 0020 5000 0967 5337 1000 01  IBAN No’lu Kuveyt Türk hesabına açıklama kısmına da “ BEBEK “ yazmak sureti ile bağış yapabilirler.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

Hazır Site by Uzman Tescil