reklam
Ana Sayfa Ekonomi 9 Temmuz 2016 2197 Görüntüleme

Ne Yediğimize Dikkat !

Ne Yediğimize Dikkat !

Mersin´in Bozyazı İlçesi´nde bir marketten alınan bu ekmekteki tüyler ve atıklar insanın tüylerini ürperten cinsten. İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün yanında Bozyazı Belediyesinin de acil olarak harekete geçmesini gerektirecek bu durum bu günlerde sosyal medyada paylaşıldı. Bölünmüş ekmekten çıkan bu atık ve tüyleri görenleri sofraya oturmaktan bile çekinir hale getirmiş durumda.   
“Yine Bozyazı yine ekmeklerden nimetlerden hijyen fışkırıyor. Sigara izmaritinden, kılından Fare B.dan, naylonundan sonra bu nedir siz karar verin. “Hep susulmalı mı?” notu ile paylaşılan ekmek fotoğrafının altındaki yorumlarda Bozyazı’ da acil olarak fırınların denetlenmesi gerektiğini gözler önüne seriyor.
“Bizim ekmekten karınca sürüsü çıktı. Fırını tespit edin gerekeni yapan. Daha neler göreceğiz? Bizin insanlarımız hiç mi akıllanmayacak? Yeter artık ya bu memlekette hiç mi yönetim yok. Yazıklar olsun.  Belediye zabıtaları itinayla denetliyor ondan. Gibi yorumlarla vatandaş tarafından ağır eleştiri bombardımanına tutulan ekmeğin bu hali durumun aciliyetini ortaya koyuyor.  

kaynak:agundem.com

bozyazı ekmek1

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster