reklam
Ana Sayfa Ekonomi, video galeri 9.07.2016 3406 Görüntüleme

Polis Aracına Çarptı

Alınan bilgilere göre Antalya Mersin Karayolu istikametinden Anamur ilçe merkezine gitmekte olan Veysel Selvan(48) yönetimindeki 33 A 8062 plakalı polis aracına,Yıldırım Beyazıt Mahallesi istikametinden gelen Ahmet Korkmaz (39) yönetimindeki 33 LV 742 plakalı Renault marka otomobil çarptı. Çarpmanın etkisi ile araçlarda maddi hasar meydana geldi.

Mersin´in Anamur İlçesi´nde meydana gelen trafik kazasında bir sürücü asayiş ekibinin aracına çarptı. Yaralanmanın yaşanmadığı kazada  araçlarda maddi hasar meydana geldi. Kaza bugün saat 07.45 sularında Atatürk Bulvarı ile Kazım Karabekir Caddesinin kesiştiği Otogar üzerindeki kavşakta meydana geldi. Alınan bilgilere göre Antalya Mersin Karayolu istikametinden ilçe merkezine gitmekte olan Veysel Selvan(48) yönetimindeki 33 A 8062 plakalı polis aracına Yıldırım Beyazıt Mahallesi istikametinden gelen Ahmet Korkmaz (39) yönetimindeki 33 LV 742 plakalı Renault marka otomobil çarptı. Çarpmanın etkisi ile araçlarda maddi hasar meydana geldi. 
Kaza Tutanağını Jandarma Hazırladı
Kazanın bir tarafının Polis olması nedeni ile olaya Jandarma Trafik Ekipleri Müdahale etti. Sivil sürücü Ahmet Korkmaz ifadesinde, karşısına güneş geldiği için polis aracını görmediğini kazanın da bu nedenle meydana geldiğini söyledi. Kaza nedeni ile Atatürk Bulvarında bir süre trafik kontrollü olarak verildi. Yapılan ölçünlerin ardından araçların yoldan çekilmesi ile trafik normale döndü. 

Kaynak:agundem.com

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster