reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 2 Haziran 2021 324 Görüntüleme

MUHTARDAN MAHALLE SAKİNLERİNE NORMALLEŞME MÜJDESİ

MUHTARDAN MAHALLE SAKİNLERİNE NORMALLEŞME MÜJDESİ

Abdullah UYSAL / anamur postası

1 Haziran 2021 Salı günü saat 05:00’te kademeli  normalleşme sürecimizin  başlaması ile birlikte uzun bir aradan sonra hem esnafımız hem de vatandaşımız rahat bir nefes almaya başladı.

Kademeli normalleşmede alışveriş merkezi, market, berber, kuaför ve güzellik merkezleri pazar günü hariç her gün saat 10:00 ila 20:00 saatleri arasında hizmet sunabilecekler.

Mersin ili Bozyazı ilçesi Gözce mahallesi muhtarı ve muhtarlar temsilci Baran AKSOY , kademeli normalleşmeye geçilmesi ile birlikte mahalle halkına müjde verdi.

Gözce mahallesi muhtarı ve muhtarlar temsilci Baran AKSOY  , “ Gözce mahallemizin değerli 50 yaş üstü erkek  vatandaşlarımız için , 1 -30 haziran tarihleri arasında saç sakal tıraşlarınızı mahallemiz esnaflarından ERKEK KUAFÖRÜ Hüseyin YABALAK kardeşimizden ücretsiz olarak olabilirsiniz. Bir ay boyunca kuaför ücretleriniz muhtarlığımız tarafından karşılanacaktır. Tüm mahalle büyüklerime sıhhat olsun der , saygılar sunarım. Mahallemizde görev yapan öğretmen ve imamlar yaş sınırı olmadan kampanyamıza dahildir.

Ayrıca , mahallemizin hanımefendileri ve kız öğrencilerimiz , yine 1 – 30 haziran tarihleri arasında BAYAN  KUAFÖRÜMÜZ   Zümra TUNÇ ‘a saç bakımınızı ücretsiz yaptırabilirsiniz. Ücretleriniz muhtarlığımız tarafından karşılanacaktır. Sizlerin huzuru , hepimizin huzurudur . Esen kalın, mutlu kalın “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, yaptığı çeşitli etkinliklerle mahalle sakinlerinin  gönlünde taht kuran ,Gözce mahallesi muhtarı ve muhtarlar temsilci Baran AKSOY’u tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil