reklam
Ana Sayfa Gündem 16 Mayıs 2020 645 Görüntüleme

Motor Kazasında Hayatını Kaybeden BULUTBEYAZ, Kaza Yaptığı Yerde Anılacak

Motor Kazasında Hayatını Kaybeden BULUTBEYAZ, Kaza Yaptığı Yerde Anılacak

Abdullah UYSAL / Anamur postası

Motosiklet tutkunu Yener BULUTBEYAZ , geçen yıl 1 haziranda Suolmaz’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

Gümüş Kanatlar Motor Kulübünden arkadaşları ile seyahat ederken Anamur – Ermenek karayolunun Suolmaz bölgesinde kaza geçiren , Colgate -Palmolive İş Geliştirme Müdürü Yener BULUTBEYAZ hayatını kaybetmişti.

Gümüş Kanatlar Motor Kulübü koordinatörü Metin KIRMACI yaptığı açıklamada ;” 1 Haziran 2019 tarihinde elim bir kaza sonucu kaybettiğimiz kardeşimiz Yener BULUTBEYAZ’ı anma adına , 30 – 31 Mayıs 2020 ( cumartesi -Pazar ) tarihlerinde ADANA-ERMENEK-ANAMUR güzergahında Gümüş Kanatlar Motor Kulübü olarak sürüş gerçekleştireceğiz. Yener BULUTBEYAZ kardeşimizi , kaza yaptığı yer olan  Suolmaz bölgesinde ( 31 Mayıs günü )  anacağız.  Sürüşümüzü , Adana dönüşü BULUTBEYAZ’ın kabristanı başında sonlandıracağız . Gümüş Kanatlar Motor Kulübü olarak , çok değerli kardeşimiz Yener BULUTBEYAZ’a  Allah’tan rahmet, kederli ailesine ,  yakınlarına ve camiamıza sabır ve başsağlığı dileriz “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, Suolmaz’daki kazada hayatını kaybeden ve Adana Kabasakal mezarlığına defnedilen  Yener BULUTBEYAZ’a Allah’tan rahmet, sevenlerine ,yakınlarına ve Gümüş Kanatlar Motor Kulübüne başsağlığı dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil