reklam
Ana Sayfa Gündem, video galeri 12.09.2020 513 Görüntüleme

MHP ANAMUR’DA BAŞKAN GÜBBÜK GÜVEN TAZELEDİ

Abdullah UYSAL / anamur postası

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Teşkilatı 13. Olağan kongresi bugün 12 Eylül ‘de  Yıldız Düğün Salonunda yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Baki Şimşek divan başkanlığı yaptığı kongre Saat 10:00’da saygı duruşu ve İstiklal Marşımız ile başladı.

MHP İlçe Başkanı Adnan GÜBBÜK’ün listesi, Sebahattin ÜLKER,Kaan CEREN,Atila BOZKURT,Ali Tunca ÖZTÜRK,Ekrem DERYA,Fatih ÖĞÜR,Yakup OKTAR,Mehmet DOĞAN,Hamza KAR,Mehmet Ali CENGİZ,Hasan NEARA,İbrahim BAZ,Mehmet TUNA,Zeki ERDEM,Fatma ALÇIN,Mevlüt ÇELİK,İbrahim DURU ve Nafiz DEMİR’den oluştu.

 MHP İlçe Başkanı Adnan GÜBBÜK’ün listesinin tek aday olarak gittiği kongreye, Ak Parti İlçe Başkanı M. Feyzullah YILMAZ, İYİ Parti İlçe Başkanı Osman KAHVECİOĞLU, Büyükbirlik Partisi İlçe Başkanı Hüseyin DEMİR, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Menderes BORA,Demokrat Parti Anamur ilçe başkanı Murat ÖZDEMİR , ANTSO Başkanı Ferudun TORUNOĞLU, AGC Başkanı Zümrüt CÖMERTLER, Esnaf Sanatlarlar Odası Başkanı Ahmet ÇETİN, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet ÖZDEMİR, Muz-Bir Başkanı Fevzi TÜRKAY ve Anamur ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref GÜMÜŞ , vatandaşlar ve partililer katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı Adnan GÜBBÜK yaptığı konuşmasında,”Dertleri derdimiz olan, sevinçleri coşkumuz olan, mensubu olmaktan sonsuz şeref ve gurur duyduğumuz Ülkücü Hareketin neferleri aziz dava arkadaşlarım.Sayın Divan,Sayın il Başkanım ve il yönetim kurulu üyeleri,Sayın İlçe Başkanlarım,Sayın Belediye Başkanlarım, meclis üyeleri,muhterem misafirler, hanımefendiler, beyefendiler,Basınımızın değerli temsilcileri, saygıdeğer muhtarlarım,Türk Milliyetçiliği davasına gönül vermiş çilekeş Ülkü Ocakları gençliği, hepinizi en içten dileklerimle sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

“İnsan büyür beşikte, mezarda yatmak için ve kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.”Aziz şehitlerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum.Türk Milletine gönül vermiş korkusuz yüreklerin buluştuğu , Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe kongresine hepiniz hoş geldiniz.Cenabı Allah’a Kutlu Davamız yolunda bizleri buluşturduğu için şükrederim. Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve kahraman ecdadımızı saygı ve şükranla anıyorum.Bugün burada bir ülkü etrafında toplanmamıza vesile olan, bizlere önderlik etmiş, yol göstermiş , Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’e ve ebediyete intikal etmiş bütün dava büyüklerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.Anamur’da Milliyetçi – Ülkücü Hareket mensupları bir ve beraberdir. Bizim uğruna canımızı vermeye hazır olduğumuz bir vatanımız vardır. Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz bir milletimiz vardır. Ebediyete kadar yaşatmaya yeminli olduğumuz bir devletimiz vardır.Rengini şehit kanından aldığımız bayrağımız vardır. Bu zamana kadar hiç yanılgıya düşmemiş Milliyetçi Hareketin Bilge Lideri Dr. Devlet Bahçeli ve onun yanında duran teşkilatlarımız vardır.Yürütmekte olduğum emanet göreve sizlerin desteğinizle tekrar baş koymanın gururunu ve şuurunu yaşıyorum.Türk Milletinin bekası için MHP’nin gösterdiği duruşu kimi çevreler istismar edip , farklı anlamlar yüklemektedir. Türk Milliyetçileri milletin bekası için mücadele vermektedir. Bizim için önemli olan, Türk Milletinin ilelebet var olmasıdır. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüdür. Ülküdaşlarımız bu kadar kirli emellere karşı, birlik ve beraberlik içinde olmalıdır. Her ne sebeple olursa olsun, aramızdan ayrılan arkadaşlarımızı partimize davet ediyoruz. Bir daha söylüyorum, Her ne sebeple olursa olsun, aramızdan ayrılan arkadaşlarımızı partimize davet ediyoruz.

Gün nefislerin değil, sevgilerin, birlikteliklerin öne çıkma günüdür. Kenetlenme günüdür.

Kendilerini Ülkü devi olarak gören, bizdenmiş gibi görünen, maddi imkanlarını ve nefsini siyasi ikbal ve hırsları için kullanmak isteyen ,narsistler kiraladıkları medya ve sokak dedikoducularını, fitne yayıcıları, psikopatları harekete geçirdiklerini görüyoruz ve niyetlerini çok iyi biliyoruz.Biz onlara da düşman değiliz Allah ıslah etsin diye de dua ediyoruz. Bizler, bu kutlu davada geçirdikleri her türlü badireden yılmayanların varisleriyiz. Bu kutsal emanetleri geleceğimizin teminatı gençlerimize emanet ediyoruz.

Anamur Milliyetçi Hareket Partisinden çalınan, Anamur Belediyesini bize tekrar kazandıran , başta Belediye Başkanımız Sn. Hidayet KILINÇ olmak üzere Belediye Meclis Üyelerimize, parti teşkilatımıza , gece gündüz koşuşturan parti mensuplarımıza ve ülkü ocaklı gençlerimize, Cumhur ittifakının idealist kadrosuna partim adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Her türlü zorluklara ve Belediyenin altından kalkamayacağı borç batağına rağmen, 33 yeni araç alarak makine parkını yenileyen; konkasör- taş kırma makinası, asfalt şantiyesi kuran, yaylalar dahil olmak üzere bu yıl için 100 Km asfalt yol hedefine hızla yürüyen, köylerin yıllardır ihmal edilen, yol, menfez, 10 bin büz yerleşimi, asfalt , stabilize ve yeni yollar yapan, pullu tabiat parkını 29 yıllığına Belediye’ye kazandıran, 95 bin m2 sahil projesini ve karaağaç piknik alanlarını belediyemize tahsis ettirerek projelendirip, Belediye imkanlarıyla yapımına bu ay başlanacak olan ve yarı maliyetine bitirilmesini planlayan, 10 bin ağaç, 50 bin çiçek dikerek Anamur’u yeşillendirmeye devam eden, Lale Köyüne çok amaçlı toplantı salonu yapan;Anamur Uluslararası Kültür ve Muz festivali, Anamur Tarım ve Gıda Fuarını görkemli hale getiren, Belediyemize yaptığı her işte %50 tasarruf sağlayabildiği için, 100 üzerinde gencimizi ve kardeşimizi belediyede istihdam eden, bu vesile ile şunu belirtmeden geçemeyeceğim,personel alımında hiçbir yakınım işe girmediği gibi Belediyeden de maddi manevi hiçbir menfaatim de olmamıştır. Biz bu göreve Allah’ın rızası, Milletin bekası için talip olduk. Herhangi bir siyasi hesabımız da yoktur. Asla da olmayacaktır.

Anamur Belediye Başkanımız Sayın Hidayet KILINÇ’a bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyeceğine inandığım tüm Anamurlu vatandaşlarımıza minnetle teşekkür ederim.

Rabbim bu memlekete hizmet edecek bütün Ülküdaşlarımın yolunu açık etsin.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!” dedi.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ kongre sonrası yaptığı açıklamada , “Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Teşkilatı Olağan Kongresini gerçekleştirdik.Yeniden İlçe başkanı seçilen Adnan GÜBBÜK’e, Yönetim Kurulu Üyelerimize, dava arkadaşlarımıza ve partimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın, kongremize teşrif eden milletvekillerimizden, ilçe başkanlarımızdan, il yöneticilerimizden, sivil toplum örgütlerimizden, siyasi parti başkanlarımızdan, yol arkadaşlarımızdan, ülkücülerden ayrı ayrı razı olsun ” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, Milliyetçi Hareket Partisi Anamur ilçe başkanlığında güven tazeleyen Adnan GÜBBÜK’ü tebrik eder, başarılar dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil