reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 3 Eylül 2020 335 Görüntüleme

MHP ANAMUR İLÇE KONGRE TARİHİ BELLİ OLDU

MHP ANAMUR İLÇE KONGRE TARİHİ BELLİ OLDU

Abdullah UYSAL / anamur postası

“ İstiklal için Birlik , İstikbal için Dirlik, Kazanan TÜRKİYE Olacak sloganı ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet BAHÇELİ’nin talimatları doğrultusunda , Samsun’un İlkadım ilçesinden başlayan Milliyetçi Hareket Partisi kongrelerinin Anamur tarihi de belli oldu.

MHP Anamur ilçe Başkanı Adnan GÜBBÜK , “ MHP Anamur İlçe Kongresinin 12 Eylül Cumartesi günü Anamur Belediyesi Yıldız Düğün Salonunda yapılacağını belirtti.

MHP İlçe Başkanı GÜBBÜK, İlçe Kongremizde listesiyle birlikte yeniden aday olduğunu belirtti. Şuana kadar İlçe Teşkilatımıza adaylık için herhangi bir başvuru gelmediğini, gelirse partimiz bunu kesinlikle değerlendirecektir” dedi.

İlçe Başkanı GÜBBÜK, pandemi süreci nedeniyle Genel Merkezimizin aldığı kararlar doğrultusunda kongrenin hazirun listesinde isimleri olan delegelerle ve adaylarla yapılacağını belirtti. Kongre alanın dezenfekte edileceğini, delegelerin ve katılımcıların ateşlerinin ölçülüp maske dağıtılacağını belirterek sosyal mesafe kuralları uygulanacaktır dedi.

Açıklamasında gündeme dair değerlendirmelerde de bulunan GÜBBÜK, “ Ülkemizde içten ve dıştan başlatılan emperyalist devletlerin ayak oyunlarına karşı oldukça duyarlı olan MHP’nin değişmeyen politikası, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’nin veciz sözü “ Önce Ülkem sonra partim, sonra ben” düsturudur.

Cumhur ittifakının elini zayıflatmak “2023 Lider Ülke Türkiye” hedefimize ulaşmak için, engelleme hesaplarını bozarak yolumuza devam ediyoruz.

Kongremiz birlik ve beraberlik içinde, partimize yakışır bir şekilde, Genel Başkanımızın talimatı doğrultusunda yapılacaktır “ dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil