reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem, video galeri 27.10.2016 3041 Görüntüleme

Merakla Beklenen 3 Film Anamur’da

Bugün (28.10.2016) Anamur Belediye Sinemasında 3 film Tüm Türkiye ile aynı anda seyircileri ile buluşuyor.

“Anamur Belediye Sineması İşletmecisi  Mert Yaşar Gazetemize yaptığı açıklamada ; Birbirinden güzel ve anlamlı 3 filmi birden Anamur’lular için beyaz perdeye aktarıyoruz.Sinema severler Anamur 3. Tarım ve Gıda Fuarındaki standımızdan  biletlerini % 20 indirimli ( Normal 10 Tl – Öğrenci 7.50 Tl ) temin edebilir,İsterseniz indirimli biletlerinizi açık tarihli de alabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz” dedi.

İzleyebileceğiniz filmler;

Hz Muhammed Allah’ın Elçisi “Hazreti Muhammed’in çocukluk ve ilk gençlik dönemi ile İslam’ın doğuşunu anlatan bir film.Mekke’de gelişen olayların  farklı bir bakış açısıyla ele alındığı filmde Sareh Bayat, Mohsen Tanabandeh, Rana Azadivar, Ali Reza Shoja-nuri ve Mina Sadati’nin rol aldığı film, Türkçe dublajlı olarak sinema izleyicisiyle buluşuyor.

 İkimizin Yerine : Bir çok ünlü ismin bulunacağı bomba gibi bir film. Medcezir dizisinde Çağatay Ulusoy’la birlikte başrol oynayan Serenay Sarıkaya ve uzun süre ekranlardan uzak kalan Nejat İşler in başrollerini paylaştığı bir film.

 Ekşi Elmalar : Sert mizacıyla tanınan Belediye Reisi Aziz Özay’ın kent çapında meşhur iki özelliği daha vardır: Biri herkesin imrendiği meyve bahçesi, ikincisi de evlenme çağına gelmiş, birbirinden güzel 3 kızı. Kasaba merkezine inmeyen, insan içine çok çıkmayan kızların taliplisi ise çoktur. Aziz Bey’in eşi Ayda ve kızları Muazzez, Türkan ve Safiye’nin öyküleri 1970’li yılların sonunda Hakkari’de başlar ve 1990’lı yılların sonunda Antalya’ya dek uzanır.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster