reklam
Ana Sayfa Gündem 11 Mayıs 2016 2065 Görüntüleme

Bu Mağazada Her şey 1/3 Fiyatına

Bu Mağazada Her şey 1/3 Fiyatına

Mersin ili Anamur ilçesinde açılan ve ürünleri piyasa değerinin 3’te biri fiyatına satan “Markalar Dünyası” mağazası büyük ilgi görüyor.

Yemek odası takımı, oturma grubu, kanepe, masa, sandalye, salon ve yatak odası takımları,sehpa vb. birçok ürünün satıldığı “Markalar Dünyası” , vatandaşın hem ilgisini hemde takdirini kazanıyor.

Anamur’da Aparslan Türkeş Bulvarı Yücelen Petrol yanında,eski Bozkurt Düğün Salonu üstünde faaliyete geçen “Markalar Dünyası “ büyük ilgi görüyor.

Her türlü mobilya ve ev aksesuarı ürünlerinin satıldığı  “Markalar Dünyası” mağazasında Piyasa değeri 3.100 Tl olan yatak odası takımı 1.150 Tl’ye,yine piyasa değeri 3.200 Tl olan koltuk takımı 1.199 Tl’ye satılıyor.

Mağaza yetkilisi Naim Bulut gazetemize yaptığı açıklamada ; “İzmir ve Bursa’ da bulunan ana depolarımızdaki kapanış nedeni ile tüm mobilya ve ev aksesuarı ürünlerimizi 3’te bir fiyatına satıyoruz.Ürünlerimiz stoklarımız ile  sınırlı olup,indirimlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin acele etmelerini tavsiye ederiz” dedi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster