reklam
Ana Sayfa Gündem, Magazin 25 Temmuz 2015 2609 Görüntüleme

İrem Derici’den Unutulmaz Gece

İrem Derici’den Unutulmaz Gece

Anamur’da geleneksel hale gelen ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Kültür ve Muz Festivali’nin ikinci günü, Belediye Sosyal Tesisleri’nde, Anamur Kaymakamı Cengiz Cantürk, Belediye Başkanı Mehmet Türe ve Eşi, Anamur Belediye Spor Yöneticileri ve futbolcuları, birçok sivil toplum kuruluşunun katılımıyla başladı. İrem Derici Konseri ile gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

İlk günde olduğu gibi, Festival alanında birçok ticari stantta ve köy çadırlarına yer verildi.

Renkli başlayan akşam programını, ünlü sunucu TGRT Ekranlarının sevilen yüzü Belma Belen yaptı. Festivalde, birçok dans gösterisi sergilendi. Ulu Resort Hotel’in Dans grubu ve esnek kızın renkli çemberlerle yaptığı gösteriler büyük ilgi gördü. Anamurspor’un futbolcuları sahneye davet edilerek tanıtıldı ve Anamur Belediyesi’nden memnuniyetleri dile getirildi.

Festival kapsamında yardımcı olan sponsorlar plaketlerini, Anamur Kaymakamı Cengiz Cantürk, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı olmak üzere birçok Bürokratın elinden aldı.

Plaketlerin ardından Ünlü pop sanatçısı İrem Derici’nin sahne alması ile festival alanında yer yerinden oynadı. Anamurlular için birbirinden güzel eserleri seslendiren Dericiyi dinlemek için gelen konser alanına sığmayan misafirler konserden çok memnun kaldıklarını bu tür kültür ve sosyal etkinliği gerçekleştiren başta Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz diyerek memnun kaldıklarını söylediler.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster