reklam
Ana Sayfa Gündem 5 Ocak 2017 2265 Görüntüleme

İki Çocuğunu da Yanına Alan Kadın Kayıp

İki Çocuğunu da Yanına Alan Kadın Kayıp

Anamur’da sera işçisi olarak çalışan Ali Bal, 20 gündür kayıp olan işitme engelli eşi ile iki çocuğunu arıyor.

Anamur’un Güzelyurt mahallesinde yaşayan ve seralarda yevmiyecilik yaparak geçimini sağlayan Ali Bal (27), eşi Halime Bal’ın (31) iki çocuğuyla birlikte yaklaşık 20 gün önce kaybolduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Ben ,15 Aralık’ta akşam geç saatlere kadar ehliyet sınavına çalışırken eşim kanepede uyuya kalmıştı. Bende rahatsız etmemek için battaniye ile üstünü örttüm. Sabah kalktığımda eşim,üç buçuk yaşındaki kızımız ve 8 aylık oğlumuz da evde yoktu. Ailesine ziyarete gitmiş olabileceğini düşündüm. Ailesini arayıp sordum. Orada da değildi. Bilgisayarı, fotoğraflarımızı ve cüzdanımdaki bir miktar parayı almıştı.”

Eşinin ailesiyle birlikte polise kayıp ihbarında bulunduklarını ancak bugüne kadar herhangi bir ize rastlanmadığını ifade eden Bal, “Eşimle bir sorunumuz yoktu. Konuşma ve duyma engelli olmasına rağmen işaretlerle iyi anlaşıyorduk. Bir anda ortadan kaybolmasıyla yıkıldım. Başına kötü bir şey gelmesinden korkuyorum. Çocuklarım şu anda ne durumda bilmiyorum. Ailesi de perişan durumda” diye konuştu.

Bal, eşini ve çocuklarını görenlerin polise ya da 0 539 232 11 17 numaralı telefona bildirmelerini istedi.

kaynak: www.anamurgundem.com

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster