reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 11 Temmuz 2016 2369 Görüntüleme

HOTEL HERMES’TE ” Zeki Yılmaz’la Sıra Geceleri”

HOTEL HERMES’TE ” Zeki Yılmaz’la Sıra Geceleri”

Mersin ili Anamur ilçesinde bulunan Grand Hermes Hotel & Restaurant , turizm sezonun açılması ile birlikte muhteşem gecelerin adresi olmaya başladı.

Anamur İskele Meydanında bulunan Grand Hermes Hotel & Restaurant , Canlı Müzik Grupları, Havuz Partisi, Kareoke geceleri, Maskeli Balo ve birçok aktivitelerin  yanı sıra , 16 Temmuz 2016 Saat 20:00’de Zeki Yılmaz Sıra Geceleri ile de Anamur’da eğlence sektörünün üncüsü olmaya devam ediyor.

Grand Hermes Hotel işletmecisi İlker Toğrul; “Hotelimizin  modernize edilmiş hali ile misafirlerimizi  karşılamaya ve Anamur’da eğlence ve tatil sektörünün öncüsü olmaya devam ediyoruz.Yenilenmiş odalarımız ve zengin mutfağımız ile her türlü damak zevklerinize hitap ederek, açık büfe sabah kahvaltısı – akşam yemeklerimizi ve tatmadığınız tatlı çeşitlerini  siz müşterilerimize sunuyoruz. Bunun yanında sizlere her akşam canlı müzik ve çeşitli aktivitelerle Anamur gibi güzel bir tatil bölgesinde ailenizle, sevdikleriniz ile birlikte güzel ve zevkli dakikalar yaşamanızı sağlıyoruz.Ayrıca özel gün ve geceleriniz isteklerinize göre tarafımızdan organize edilmektedir. 16 Temmuz 2016 Saat 20:00’de Zeki Yılmaz Sıra Geceleri ile de Tatilin adı Eğlencenin tadı olamaya devam edeceğiz,

rezervasyonlarınız için 0 324 814 51 15’i arayabilirsiniz  ” dedi.

Rezervasyon ve bilgi almak için TIKLAYINIZ

hermes

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster