reklam
Ana Sayfa Gündem 24 Temmuz 2015 2882 Görüntüleme

Halit Dolu “AGİYAD” Başkanı

Halit Dolu “AGİYAD” Başkanı

Mersin’in Anamur İlçesinde Faaliyet gösterecek olan “Anamur Gazeteciler ve Yazarlar Derneği’nin” (AGİYAD) kuruluşu tescil edildi.

AGİYAD Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Dolu Medya İmtiyaz Sahibi Gazeteci Yazar Halit Dolu konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“AGİYAD olarak Türk Vatanı ve Milletinin ebedi varlığını ve Yüce Türk Devletinin bölünmez bütünlüğünü Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, ölümsüz önder ve eşsiz kahraman Atatürk’ün belirlediği milliyetçilik anlayışı ve O’nun inkılap ve ilkeleri doğrultusunda çalışmalar yürüteceğiz.

Derneğimizin faaliyet önceliği, kuruluş amacına uygun olarak Anamur’u kurum olarak ilkeli ve etik kurallara bağlı olarak temsil edebilecek yeterlilikte çalışmalar yapmak olacaktır. Anamur’da yerel basın tarihi müzesi oluşturmak istiyoruz. Gazetecilik mesleğinin çalışanlarına kaliteli gazetecilik ve habercilik için teşvik amaçlı yerel medya ödülleri vereceğiz. Yerel medya ve yazarlarımız için seminerleri düzenleyeceğiz. Birçok yenilikçi girişimlere imza atacağız. Kalemini ilkeli, dürüst ve karşılıksız kullanan Gazetecileri ve Yazarları üye olmaya davet ediyoruz. Derneğimizin Ülkemize, Anamur’umuza ve Üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz ” Dedi.

AGİYAD Faaliyetlerini Esentepe Mahallesinde Atatürk Bulvarı PTT Yanı Nasibe Erdem Apartmanı No:8 Kat 2 Adresinde sürdürecek.

Anamur Postası olarak , Dolu Medya İmtiyaz Sahibi Gazeteci Yazar Halit Dolu’ya hayırlı olsun der , başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Mani Çardağı Yenileniyor

Mani Çardağı Yenileniyor

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster