reklam
Ana Sayfa Gündem 7 Haziran 2021 260 Görüntüleme

Gurur Duyduk, Yamaç Paraşütü Şampiyonasına Hemşerimiz FERHAT Damga Vurdu

Gurur Duyduk, Yamaç Paraşütü Şampiyonasına Hemşerimiz FERHAT Damga Vurdu

Abdullah UYSAL / anamur postası

 Alanya’da 4-6 Haziran tarihlerinde yapılan PGAEC  ( Paragliding  Accuracy  European Cup Alanya ) Yamaç Paraşütü Hedef Avrupa Şampiyonasında Anamur’u ve Ülkemizi temsil eden Ferhat EROL , yarışma sonunda kupayı kaldırarak hepimizi gururlandırdı.

Milli Sporcumuz Ferhat EROL, Ekimde ayında Bulgaristan’da yapılacak Yamaç Paraşütü Hedef Avrupa Şampiyonasında  Ülkemizi temsil edecek.

ANTİSK SPOR KULUBÜ ve Anamur STK Platformu ÇALIŞTAYI pilotu ve yamaç paraşütü eğitmeni aynı zamanda da Avrupa Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonasında jüri üyesi olarak görev alan  Süleyman SOLAK  yaptığı açıklamada ,” Elhamdülillah Avrupa Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası ve final. İnandık çok çalıştık şampiyonanın en genç en teknik sporcusu olarak kupa ile dönüyoruz. Ferhat EROL hayatında ilk kez bir yarışmaya katıldı. Yarışma puanına göre Türkiye sıralamasında 8. Sırada Avrupa sıralamasında 31. Sırada bundan sonraki yarışmalarda yer alarak sıralamayı en öne çekmek için çok çalışıp gayret edecek.

Başta Ergün Ulu Hocamız olmak üzere Kurumum TKGM, THSF, Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Daire Başkanımız Bülent ERDEM, İlçe Spor Müdürümüz Doğan KUZ ve Anamur Havacılık ve Ekstrem Doğa Sporları Kulübü Başkanımız Halil ÜNLÜSELEK, ANTİSK Başkanımız Ali BALCI, STK PLATFORMU ÇALIŞTAYI Başkanımız Nihat GENÇ ve Sponsorlarımız ile birlikte emeği geçen herkese teşekkür ederim ” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , Alanya’da yapılan   PGAEC  ( Paragliding  Accuracy  European Cup Alanya ) Yamaç Paraşütü Hedef Avrupa Şampiyonasında kupayı kaldırarak Milli Takıma seçilen ,  ilçemizi ve Ülkemizi en güzel şekilde  temsil eden,  Anamur Tenis Dağcılık ve su sporları kulübü yamaç paraşütü Milli Takım  ve FAİ  lisanslı sporcumuz Ferhat EROL’u tebrik eder, Bulgaristan’da yapılacak şampiyonda da başarılar  dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil