reklam
Ana Sayfa Gündem 7 Aralık 2016 3282 Görüntüleme

GÜNDEM33, 1 YAŞINDA

GÜNDEM33, 1 YAŞINDA

Mersin’in yerel internet haber sitesi , 1. yılını doldurması münasebeti ile bir mesaj yayınladı.Yayınlanan mesajda, “Mersin’in yerel internet haber sitesi gundem33.com 1. yılını doldurdu.
2015 Aralık ayında kurulan ve ‘Mersin’den Haber Verir’ sloganını kullanan yerel haber portalı gundem33.com, birinci yılını doldurdu. Anlık Mersin haberlerinin yayınlandığı haber sitesi, sosyal medyada da yoğun ilgi görüyor. Sitenin facebook sayfası bir yılda 6 bin beğeni sayısına ulaştı.
Site kurucularından Ali Kıldan yaptığı açıklamada; ‘’ Mersin haberlerini yayınladığımız haber portalımız gundem33.com çok şükür birinci yılını doldurdu. Mersinliler de sağolsunlar teveccüh gösterdiler ve sosyal medyada 6 bin takipçiye ulaştık, günlük tekil kullanıcımız 2 binin üzerine çıktı. Gün gün büyüyoruz, büyüyeceğiz ve Mersin’imizden haberleri vermeye devam edeceğiz’’ dedi. Site kurucu genel yayın yönetmeni Osman Teke ise durmaksızın çalışmaya devam edeceklerini belirtmeye devam ederek; ‘’Yerel medyada kalıcı olmak önemlidir. Biz çıktığımız bu yolda durmamayı hedef edindik, Mersin haberlerini kent sakinlerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanına ulaştırıyoruz. Birinci yılımızı doldururken bizden desteğini esirgemeyen tüm takipçilerimize, haber kaynaklarımıza ve özellikle Abdullah Uysal ağabeyimize teşekkür ederiz’’ şeklinde konuştu.
Alexa.com verilerine göre kurulduğu 2015 yılından buyana dünya genelinde en çok ziyaret edilen siteler arasında ilk 2 milyon arasına giren, Türkiye genelinde ise en çok ziyaret eden siteler arasında ilk 60 bin arasında bulunan gundem33.com, özel haberleriyle de ilgi görüyor.
Günlük 2 bin tekil kullanıcı sayısına sahip olan haber portalı Gündem33, Mersinli işletme sahiplerine de online reklam hizmeti vermeye devam ediyor ” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak,Mersin’in yerel internet haber sitesi ” gündem33″ü tebrik eder başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster