reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 30 Ağustos 2020 420 Görüntüleme

GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANI ÜNÜVAR, KENDİNİ KARANTİNAYA ALDI

GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANI ÜNÜVAR, KENDİNİ KARANTİNAYA ALDI

Abdullah UYSAL / anamur postası

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkarak tüm dünyayı etkisi altına alan ve bugüne kadar 837.979 kişinin hayatını kaybetmesine yol açan yeni tip Korona Virüs  ( COVID-19 ) , ülkemizde de bugüne kadar 6.284 can aldı.

Mersin ili Gülnar ilçesi Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR , COVİD-19 testi pozitif çıkan bir aile ile  yakın temaslı olduğu için kendini karantinaya aldığını duyurdu.

Başkan ÜNÜVAR sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; COVİD-19 testi pozitif çıkan bir aile ile  yakın temaslı olduğumuz için eşi ile birlikte test yaptırdıklarını ve şuan için hastalığa ilişkin herhangi bir semptomun bulunmadığını , sağlık durumlarının iyi olduğunu ancak sağlık kuruluşlarının sosyal izolasyon konusunda kendilerini izole etmelerini belirtmeleri üzerine  her türlü ihtimali göz önünde  bulundurarak vatandaşlarımıza bir zarar gelmemesi için salı gününden itibaren kendilerini karantinaya aldıklarını  , test sonucu çıkınca da ayrıca paylaşacaklarını söyledi.

Başkan ÜNÜVAR “ COVİD-19 henüz bitmedi evlerinizden maskesiz çıkmamanızı, kendini çocuklarınızı ve sevdiklerinizi etkilememenizi , ölümcül sonuçlar doğurabilecek tüm toplu yaşam faaliyetlerinden uzak durmanızı bir kez daha rica ediyorum.

Bu süreçte evimden Gülnar için çalışmaya devam edeceğim. Hastalarımıza şifa diliyorum, daha güzel günlerde görüşmek üzere , sevgi ve saygıyla selamlıyorum “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , Gülnar Belediye Başkanımız sayın Alpaslan ÜNÜVAR ve eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, sağlıklı günler dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

NAR’DAN 19 MAYIS BAYRAM MESAJI

NAR’DAN 19 MAYIS BAYRAM MESAJI

Hazır Site by Uzman Tescil