reklam
Ana Sayfa Gündem, Politika 31 Aralık 2020 182 Görüntüleme

Gölgeli, ” Başkan SEÇER Kendi Parasıyla Aldıysa Sorun Yok, …

Gölgeli, ” Başkan SEÇER Kendi Parasıyla Aldıysa Sorun Yok, …

Abdullah UYSAL / anamur postası

Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap SEÇER’in meclis üyelerine ve ilçe belediye başkanlarına yılbaşı hediye olarak gönderdiği paketin içinde şarapta olması vatandaşların tepkisini çekmişti.

Milliyetçi Hareket Parti Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur GÖLGELİ gazetemize yaptığı açıklamada , “ Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap SEÇER’in belediye meclis üyelerine hediye ettiği içerisinde şarap,nar ve çerezlerin bulunduğu  yılbaşı hediyelerini kendi cebinden aldıysa sorun yok. Ancak bu hediyeler devletin imkanları ile  alındıysa ona karşıyız  “ dedi.

MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur GÖLGELİ sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,

“ Chp’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı, yılbaşı hediyesi olarak meclis üyelerine ve ilçe belediye başkanlarına şarap yollamış. Yazıklar olsun!

Kocaman harflerle, YAZIKLAR OLSUN!

Performans düşüklüğü diyerek yüzlerce kardeşimizi işinden ettiniz. Bu kardeşlerimizin yerine tam “ÜÇ BİN” kişiyi işe aldınız!

“Paramız yok, bütçemiz yok” diyerek göreve geldiğiniz günden beri borçlanma istediniz, hala istiyorsunuz. “İşçilerin maaşını ödeyemiyorum” diyerek mecliste duygu sömürüleri yaptınız!

Şimdi de tutup yılbaşı hediyesi diyerek şarap yolluyorsunuz! Hangi kültürün ürünü bu?

“Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmem” diyerek meclis toplantılarında edebiyat yapıyorken, bir yandan da belediyenin parasıyla içki alıp dağıtıyorsunuz!

Hiç mi utanmanız yok sizin!

Hiç mi vicdanınız sızlamıyor!

Haramdan, günahtan, vicdandan bihabersiniz onu biliyorduk zaten. Sizin utanmanız da yokmuş, bunu da gördük!

MHP Meclis Üyelerimize, MHP İlçe Belediye Başkanlarımıza, malum şahsın göndermiş olduğu içkinin ve hediye paketinin anında iade edilmesi talimatını verdim!

Bizim kapımızdan haram giremez!

Yetim hakkını yiyen, mazlumun ekmeğiyle oynayan vicdansız zihniyetin bir tek kuruşu hiç giremez!

Çünkü bu zihniyette hizmet yok, proje yok, üretim yok, maneviyat yok, millilik yok…

Peki ne var?

İsraf var!

Haram var!

Yolsuzluk var!

Teröre yardım ve yataklık var!

Yalan ve iftira var!

Vicdansızlık var!

İhanet var!

Bu millet, bunun hesabını çok ağır soracak sizden. “Biz bu başarıyı hdp sayesinde kazandık” dediğini günleri unutmadık, bu millet de unutmadı.

“Millet aç, işsizlik var, batıyoruz” diyerek çığırtkanlık yaptığını yetmiyormuş gibi, milletin parasıyla içkiler alıp dağıtıyorsunuz, hdp’lileri belediyede kadrolaştırıyorsunuz, vatan hainlerine kucak açıyorsunuz!

Az kaldı..!

Görüp göreceğiniz bu sizin, “her şey güzel olacak” diyerek geldiğiniz bu görevden kaçarak gideceksiniz.

Milletimizin, yetim ve fukaranın hakkını gözetmeye devam edeceğiz. Vatan hainlerine kucak açan, haram saltanatına sarılan, vatan evlatlarının ekmeğiyle oynayan zihniyete en büyük dersi vakti zamanı geldiğinde vereceğiz!

Bu duygu ve düşüncelerle, şehrimizin asil evlatlarını ve elleri öpülesi büyüklerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bu ihanete, bu haram saltanatına karşı omuz omuza zafere ulaşacağımızı en net cümlelerimle ifade ediyorum.

Sağ olun, var olun!

Cenab-ı Allah’a emanet olun!” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil