reklam
Ana Sayfa Gündem 23 Temmuz 2015 1846 Görüntüleme

Gençler Kazaya Kurban Gidiyor

Gençler Kazaya Kurban Gidiyor

Mersin’in Anamur ilçesinde son dönemde ard arda meydana gelen trafik kazaları ile ilgili Mersin’in genç siyasetçilerinden Ali Yücelen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla endişe ve üzüntüsünü dile getirdi.

Yücelen, Anamur’da ard arda meydana gelen trafik kazalarında, gencecik insanların ölüm haberlerine duyduğu derin üzüntüyü dile getirdi.

Yücelen ’in Facebook hesabında yaptığı paylaşımda: “Trafik kazalarında Anamur’un gencecik fidanlarını kaybediyoruz. Önce Fransa’dan Serdar Abun kardeşimizin vefat haberi geldi, daha sonra da Murat Bahar kardeşimizi trafik kazası sonucu kaybettik. Bunların üzerine dün aldığımız haberler bizi bir kere daha üzdü. Önce Osman Bulut’un sonra da umutla iyi haberlerini beklediğimiz Nihat Karan’ın vefat ettiklerini öğrendik. Bu kayıplar hepimizi derinden sarstı. Kardeşlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve hemşerilerimize sabr -ı cemil dilerim. Allah imandan ayırmasın, hepsine dayanma gücü versin. Özellikle yakınlarına sabr-ı cemil için dua edelim…’’ diyerek üzüntüsünü dile getirmiş. Mersin Siyaset

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

İlaç İçerek Zehirlendi

İlaç İçerek Zehirlendi

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster