reklam
Ana Sayfa Gündem 6 Temmuz 2015 2474 Görüntüleme

Fransa’dan Cenaze Salı Gününe Gelemeyecek

Fransa’dan Cenaze Salı Gününe Gelemeyecek

Fransa’da meydana gelen trafik kazasında Anamurlu bir kişi hayatını kaybetti.

Fransa’nın Drancy  kentinde yaşayan ve orada çalışan 26 yaşındaki Serdar Abun geçirmiş olduğu bir trafik kazası neticesinde hayatını kaybetmişti.

Edinilen bilgiye göre Abun, aracı ile hareket halinde iken direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarında bulunan bir ağaca çarptı. Emniyet kemerinin takılı olmamasından dolayı  , araçtan dışarı fırlayan Abun’un üzerine kullandığı minibüsün devrilmesi sonucu hayatını kaybetti.

Yaklaşık bir hafta önce ,  tatil için Fransa’dan Anamur’a gelen  Güneybahşiş mahallesinden , Emine ve İbrahim Abun çiftinin , oğulları Serdar Abun’un cenazesini Anamur’a getirmek için  Fransa ‘ya dönmüşlerdi.

Fransa’dan Serdar Abun’ un halası Döne Çağlar Kılınç , Anamur Postası gazetemize yaptığı açıklamada ;

“Serdar’ın ölümünden dolayı göstermiş olduğunuz ilgi ve yazılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.Fakat su an cenazemizin Anamur’a salı gününe gelme olasılığı bulunmamaktadır.Bu konuda sizi tekrar bilgilendiririz. Cenazemizin  salı gününe gelemeyeceğini sizi aracılığınızla tüm dost ve akrabalarımıza duyurmak istiyoruz.Cenazenin geleceği tarihi size ayrıca bildireceğiz”, dedi.

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster