reklam
Ana Sayfa Gündem 21 Aralık 2016 2102 Görüntüleme

Doğan; “Benim ağzımdan herhangi bir parti adı zikredilmemiştir”

Doğan; “Benim ağzımdan herhangi bir parti adı zikredilmemiştir”

Bugün ( 21.12.2016) tarihinde Anamur Postası Haber Sitemizde yayınlanan ” Anamur’un İlk Belediye Başkan Aday Adayı Belli Oldu” başlıklı haberimiz ile ilgili habere konu olan Şişli Belediyesinde Harita Mühendisi olarak görev yapan Ahmet Doğan gazetemizde yayınlanmak üzere aşağıdaki mesajı göndermiştir.

BASINA VE KAMUOYUNA DUYURULUR

Bugün itibariyle Anamur’da yerel bir internet gazetesinde Anamur’da CHP den aday adayı olduğum yönünde bir haber yayınlanmıştır. Bu haber ile ilgili tarafımca açıklama yapma gereği duydum.

Bahse konu gazetenin yetkilisi telefonla beni aramıştır. Anamur ile ilgili aday adayı olduğum yönünde duyum aldığını ve ofis kiraladığımı bana bildirdi. Konuşmamız sadece bu yönde olmuştur.   Kendisini arayıp herhangi bir beyanat vermedim. Böyle bir durum olsa tüm basın mensupları ile bir araya gelir ve bu açıklamayı Anamur’da herkes ile paylaşırdım. Bu nedenle bu haberdeki belirtilen parti kişinin kendi yorumudur.

Hepinizin bildiği üzere yıllardır Anamur ile ilgili çalışmalarımız vardır. Anamur ile ilgili düşüncelerimiz de aynı şekilde malumunuzdur ve doğrudur. Anamur’da ofis açma girişimimiz olduğu da doğrudur. Ancak henüz resmi olarak herhangi bir partiden bir girişimimiz olmamıştır. Kısaca, şahsım olarak şu partiden veya diğer partiden aday adayı olduğum doğru değildir. Benim ağzımdan herhangi bir parti adı zikredilmemiştir.

Sonuç olarak Anamur ve bölgemiz ile ilgili olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Siyasi parti anlamında ve aday olacağım yönünde gerekli açıklama sadece şahsım tarafından herkese ve bütün basın mensupları önünde yapılacaktır. Bunun dışındaki açıklamalara lütfen itibar etmeyiniz..

 

Saygılarımla

Ahmet DOĞAN

İstanbul/ Şişli Belediyesi

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster