reklam
Ana Sayfa Gündem, Politika 3 Eylül 2018 2681 Görüntüleme

Diş Doktoru Kutlay Özcan Ak Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı

Diş Doktoru Kutlay Özcan Ak Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı

Kutlay Özcan,2019 yılı Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde Belediye Başkanlığına Ak Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.

Diş Hekimi Kutlay Özcan, 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde,Gülnar  Belediye Başkanlığına Ak Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.

Özcan, “ Gülnar’ın ve Gülnar’lının sorunlarını çok iyi biliyorum. Gülnar bir cazibe merkezi haline gelmelidir. Başkanlık görevinin ,ateşten bir gömlek olduğunu biliyorum ve bu göreve talibim “ dedi.

Diş Hekimi Kutlay Özcan Kimdir ?

Gülnar Taşoluk köyünde doğan Özcan,ilkokulu Taşoluk köyü ve Pembecik Değirmendere’de okuyarak tamamladı. Yurt dışında 2 yıl ailesinin yanında eğitimine devam eden Özcan, daha sonra ailesinin isteği ile Arpaçsakarlar yatılı okulunda ortaokul eğitimini tamamladı .Liseyi Dumlupınar lisesinde tamamladıktan sonra Lisan eğitimini Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamladı .Vatani görevini Asteğmen olarak Hakkari Fatih Özel harekatta yaptı .Evli ve iki çocuk babası olan ve Mersin’de halen diş hekimi olarak özel muayenehanesinde çalışan Özcan , 2000 yılında Gülnar’ lılar Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği yönetimine girdi ve 10 sene görev yaptı. Mersin Diş Hekimleri Odası yönetimi ve denetlemelerde görev aldı. MAKOB Mersin Akademik Odalar Birliği kurucularından olan doktorumuz aynı zamanda Mersinliyim Mersine Sahip Çıkalım Diyenler Derneğinin kuruculuğunda ve Sosyal medyada 35000 kişilik Gülnar’ lılar Derneği ile 110000 kişilik “Mersinliyim Mersine Sahip Çıkalım Diyenler” Topluluğunu kurarak Mersin merkez ve birçok ilçesinde köylerine kadar halkımızın sesi oldu .Aynı zamanda Mersinde bir araya gelen 50 STK’nin oluşturduğu Mersin Güç Birliği oluşumunun kurucularındandır. Halen eğitimine devam eden Kutlay Özcan,Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetim 1. sınıf öğrencisidir. Toros Üniversitesinde Ağız Diş Sağlığı bölümü kurucusu ve öğretim görevlisi olarak ta çalışan Özcan, kick boks,yüzme ve serbest dalış ile uğraşan diş doktoru Kutlay Özcan,dağcılık,fotoğrafçılık,sosyal yardımlaşma ve hemşeri dayanışmanın yanı sıra, Gülnar Taşoluk köyünde Elma Ceviz ve Kiraz bahçeciliği ve arıcılık ile uğraşmaktadır.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster