reklam
Ana Sayfa Gündem, Teknoloji 26 Eylül 2021 190 Görüntüleme

DENEYAP TEKNOLOJİ ATÖLYESİ’nde Geleceğin Teknoloji Yıldızları Yetişecek

DENEYAP TEKNOLOJİ ATÖLYESİ’nde Geleceğin Teknoloji Yıldızları Yetişecek

Abdullah UYSAL / anamur postası

Geleceğin teknoloji yıldızı olmak isteyen gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Deneyap Teknoloji Atölyesi , Mersin’de de açıldı.

Mersin Valisi Ali İhsan SU , kurdele kesilerek açılışı gerçekleştirilen  Deneyap Teknoloji Atölyesi’nin atölyenin hayırlı olmasını diledi.

27 ilde yapılan Deneyap Teknoloji Atölyelerinin eş zamanlı açılış töreninde Mersin Deneyap Teknoloji Atölyesinin de açılışı gerçekleşti.

Servet Tazegül Spor Salonu içerisinde gerçekleşen törene Vali Ali İhsan SU , Mersin Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Osman YILDIZBAKAN, Gençlik Faaliyetleri Şube Müdürü Cafer BOZKURT, gençler ve gençlik liderleri katıldığı  Deneyap Teknoloji Atölyesi’nin açılışına , Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN video konferans yöntemiyle katıldı.

Vali SU, Cumhurbaşkanlığımızın himayelerinde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, TÜBİTAK ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı arasında önemli bir işbirliği ile Türkiye’de gençlerin, özellikle teknoloji alanında gelişimlerine katkı sağlayan bu dört önemli kurumun katkıları ile hayata geçirilen Deneyap Türkiye kapsamında Mersin’de açılışı gerçekleştirilen teknoloji atölyesinde emeği geçenlere teşekkür etti. 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil