reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 26 Haziran 2022 1052 Görüntüleme

ÇILGIN MUHTAR ; DURMAK BİLMİYOR ! ŞİMDİ DE …

ÇILGIN MUHTAR ; DURMAK BİLMİYOR ! ŞİMDİ DE …

Abdullah UYSAL / anamur postası  ( 26 Haziran 2022 )

Bu güne kadar birçok ilginç projeye imza atarak gönüllere taht kuran  Gözce Mahallesi muhtarı Baran AKSOY , şimdi de ” YEŞİL BİR DÜNYA İÇİN ” sloganı ile yeni bir projeye imza attı.

Bu güne kadar öğrencilere ve Gözce ( Dekeli ) halkına kitap – kırtasiye , kuaför , giyim , şemsiye , öğrencilerin yol paraları , üreticiye bedava mazot , Ata tohumu Dekeli Soğanı göveri gibi birçok kampanyaya imza atarak  bölge insanının sevgisini ve takdirini kazanan Gözce Muhtarı AKSOY , şimdi de 27 Haziran pazartesi günü ücretsiz bitki köklendiricisi dağıtacağını açıkladı.   

Gözce Muhtarı Baran AKSOY gazetemize yaptığı açıklamada ; ” Yeşil Bir Dünya İçin Tüm Gözce’li vatandaşlarıma ihtiyacı olanlara doğaya faydalı bitkilerinizin ilk dikiminde köklendirici muhtarlığımız tarafından ücretsiz  dağıtılacaktır.

Her türlü bitkiler ve sebzelerde kullanılır. 27/06/2022 Pazartesi dağıtım yapacağım . Eğitim şart – bilinçli üretim şart diyoruz .

TÜM Gözce halkımı saygıyla selamlıyorum ,İnşallah bölüşmek paylaşmak birlikte yaşamak inancımız ve gerekliliğimizdir. Hepinize saygılar selamlar “ dedi.

Anamur Postası Haber Merkezi olarak , Gözce mahallesi Muhtarı Baran AKSOY’u bu örnek davranışından dolayı tebrik eder , başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster