reklam
Ana Sayfa Ekonomi 4 Eylül 2016 4282 Görüntüleme

CERABLUS’ta Bir ANAMUR’lu Komutan

CERABLUS’ta Bir ANAMUR’lu Komutan

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)’ nin  Cerablus bölgesinin terör örgütü DAEŞ unsurlarından temizlenmesi amacıyla başlattığı harekatta , birde Anamur’lu komutan var.

Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapan ve Cerablus bölgesine yapılan harekata katılan  Tankçı Uzman Çavuş İsmail Sedat Ağıran , Anamur’un ve Anamur’luların gurur kaynağı oldu.

Anamur Postası Haber sitesi olarak İsmail Sedat Ağıran’ın hem kendisine hem de ailesine ulaştık.Tankçı komutan gazetemize yaptığı açıklamada ; “ Evet Anamur’da doğmadım ama 17 yıl Anamur’un ekmeğini yedim. Babam  Ömer Ağıran’ın  polis memuru olarak  görev yapıyor olmasından dolayı yalıevleri mahallesine  yerleştik.İlk okul 4. sınıftan itibaren Zehra Marulyalı ilköğretim okulunda ve liseyi de Anamur Endüstri Meslek lisesinde okudum.Anamur’da kendimize ait bir evimiz hala var.İki yıldır Osmaniye’de Tankçı Uzman Çavuş olarak görev yapıyorum.Şuanda da Türk Silahlı Kuvvetlerinin bana verdiği görev nedeni ile Cerablus’tayım.Düşüncemiz bu sene Kurban Bayramını hep beraber Anamur’da geçirmekti,ama kısmet olur mu olmaz mı bilemiyorum.Anamur Postası Haber Sitesinin bizi burada bularak bizimle konuşması , bana ve silah arkadaşlarıma moral ve motivasyon oldu.Sizlerin aracılığı ile Anamur’da bulunan tüm arkadaşlarıma ve öğretmenlerime selamlarımı iletirim.Ayrıca Akdeniz’in incisi Anamur’umuza tüm silah arkadaşlarımın da selamı var “ dedi.

ismail3 ismail2 ismail

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster