reklam
Ana Sayfa Gündem 21 Nisan 2019 1698 Görüntüleme

ÇATIŞMADA YARALANAN HEMŞERİMİZDEN İYİ HABER VAR

ÇATIŞMADA YARALANAN HEMŞERİMİZDEN İYİ HABER VAR

Türkiye-Irak sınır hattında devam eden operasyonlar kapsamında önceki  gün teröristlerle çatışma çıkmış , çatışmada 4 askerin şehit olduğu, 6 askerin yaralandığı bildirilmişti.

Yaralı askerlerden birisi olan hemşerimiz Uzman Sözleşmeli Er Cemal ELDENİZ’in, Bozyazı Tekmen mahallesinden babası Cafer  ve  annesi Nazife ELDENİZ ,dayısı Adem VEYİS ve yaralı askerimizin  nişanlısı Jandarma eşliğinde Gazipaşa Havalimanına , buradan uçak ile  Ankara’ya , ardından da öğlen saatlerinde   Yüksekova’ya ulaşıp , Yüksekova’da emniyet güçleri eşliğinde yaralı hemşerimiz
Uzman Sözleşmeli Er Cemal ELDENİZ’e ulaştılar.

Edindiğimiz son bilgiye göre,yaralı askerimiz Uzman Sözleşmeli Er Cemal ELDENİZ’in sağlık durumu iyi ve hayati tehlikesini bulunmuyor. Çatışmada yaralanan hemşerimiz Uzman Sözleşmeli Er Cemal ELDENİZ, “ Hepinize selam ediyor,dualarınızı bekliyorum. Çatışmada şehit olan silah arkadaşlarıma  Allah’tan rahmet, yaralı arkadaşlarıma acil şifalar dilerim “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, Irak sınırında şehit verdiğimiz askerlerimize Allah’tan rahmet, hemşerimiz Uzman Sözleşmeli Er Cemal ELDENİZ ve  yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster