reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 31 Mayıs 2020 803 Görüntüleme

BULUTBEYAZ, DUALARLA ANILDI

Abdullah UYSAL / Anamur postası

Motosiklet tutkunu Yener BULUTBEYAZ , geçen yıl 1 haziranda Suolmaz’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

Gümüş Kanatlar Motor Kulübünden arkadaşları ile seyahat ederken Anamur – Ermenek karayolunun Suolmaz bölgesinde kaza geçirerek hayatını kaybeden , Colgate -Palmolive İş Geliştirme Müdürü Yener BULUTBEYAZ dualarla anıldı.

Gümüş Kanatlar Motor Kulübü Başkanı Yavuz TEZCAN gazetemize yaptığı açıklamada ;” 1 Haziran 2019 tarihinde elim bir kaza sonucu kaybettiğimiz kardeşimiz Yener BULUTBEYAZ’ı anma adına düzenlediğimiz , ADANA-ERMENEK-ANAMUR güzergahında Gümüş Kanatlar Motor Kulübü olarak bugün ilk olarak gerçekleştirdiğimiz  ve  her yıl tekrarlayarak  geleneksel hale getireceğimiz bir  anma sürüşü gerçekleştiriyoruz. Yener BULUTBEYAZ kardeşimizi , kaza yaptığı yer olan  Suolmaz bölgesinde bugün öğle saatlerinde kulüp üyelerimiz Hüseyin DOĞRU,Metin AĞIR,Öztürk ÜREMEN,Emircan MURATLI,Hamdi ÖZDURAN, Ersan SIRLIBAŞ,Tafoo AHMET,Burak KÖSE ,David SHİCK ve Murat KORAL’ ın katılımı ile dualarla anarak,kaza yaptığı yere karanfiller bıraktık.

Gümüş Kanatlar Motor Kulübü olarak , buradan ANAMUR üzeri ADANA’ya dönüş sağlanacaktır. Adana’da ise Metin KIRMACI’nın hazırladığı ve  rahmetli kardeşimizin Kabasakal Mezarlığındaki mezarı başında anma ve kuran okutma programı ile birlikte Yener BULUTBEYAZ’ı anma sürüşümüz sonlandırılacaktır.

Gümüş Kanatlar Motor Kulübü başkanı olarak , sürüşümüze katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür eder, elim kazada hayatını kaybeden Yener BULUTBEYAZ kardeşime de Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve camiamıza başsağlığı dilerim ” dedi.

 

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, geçtiğimiz yıl bölgemizde yaşanan elim kazada hayatını kaybeden Yener BULUTBEYAZ’a Allah’tan rahmet, Gümüş Kanatlar Motor Kulübü ailesine , sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı , ayrıca Gümüş Kanatlar Motor Kulübüne kazasız sürüşler dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil