reklam
Ana Sayfa Gündem 7 Mayıs 2021 294 Görüntüleme

Bozyazı’yı Yasa Boğan Ölüm; İlçe Müftüsü Hayatını Kaybetti

Bozyazı’yı Yasa Boğan Ölüm; İlçe Müftüsü Hayatını Kaybetti

Abdullah UYSAL / anamur postası

Mersin ili Bozyazı ilçesi müftüsünün ani ölümü ilçeyi yasa boğdu.

Van Edremit müftüsü iken kısa bir  süre önce Bozyazı’ya atanan ve Bozyazı halkının gönlüne taht kuran , Bozyazı Müftüsü Murat KARAYİĞİT  kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre , dün arkadaşları ile mahalle ziyaretinde iken rahatsızlandı ve arkadaşları hastaneye götürmek için yola çıktılar. Ancak hastaneye gelinceye kadar iyi olduğunu bir sorunun olmadığını söyleyen KARAYİĞİT ‘in ısrarı üzerine hastane yerine evine bıraktılar. Sabaha karşı evinde rahatsızlanan Bozyazı Müftüsü Murat KARAYİĞİT ambulans ile Anamur’daki özel hastaneye kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği öğrenilen KARAYİĞİT , burada yapılan ilk müdahalenin ardından Alanya Anadolu hastanesine sevk edildi. Bozyazı Müftüsü Murat KARAYİĞİT sevk edildiği hastaneye ulaşmadan yolda hayatını kaybetti.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, Aslen Doğu Türkistan’lı olan cenazesi  ailesinin ikamet ettiği Manisa’ya gönderilen  Bozyazı Müftüsü Murat KARAYİĞİT’e Allah’tan rahmet, sevenlerine , yakınlarına ve Bozyazı halkına başsağlığı dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

AKDENİZ BEŞİK GİBİ

AKDENİZ BEŞİK GİBİ

Hazır Site by Uzman Tescil