reklam
Ana Sayfa Eğitim, Gündem, Teknoloji 11 Kasım 2023 845 Görüntüleme

Bozyazı’da Öğrencilerden Muhteşem ” 10 KASIM ” Koreografisi

Bozyazı’da Öğrencilerden Muhteşem ” 10 KASIM ” Koreografisi

Abdullah UYSAL / anamur postası ( 10 Kasım 2023 )

Bozyazı İlkokulu öğrencilerinin okul bahçesinde oluşturduğu koreografi , büyük beğeni topladı.

Bozyazı’da minik öğrenciler , Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ebediyete irtihalinin 85. Yılı dolayısı ile muhteşem bir koreografi hazırladı.

Minik öğrencilerin , 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü dolayısı ile hazırladıkları  koreografi izleyenlere gurur ve duygu dolu anlar yaşatırken , sosyal medyada da paylaşılan koreografi görüntüleri büyük beğeni topladı.

Bozyazı İlkokulu Müdürü Süleyman UYSAL, ” Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve çağdaş Türkiye’nin mimarı olan Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ebediyete irtihal yıldönümü olan 10 Kasım gününe özel hazırladığımız bu güzel gösteride emeği geçen tüm Bozyazı İlkokulu öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkürü borç bilirim.

Bozyazı İlkokulu olarak iyi bir ekip çalışmasına imza atılmıştır. Atamızın en büyük emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne her yönü ile sahip çıkacağımıza söz vererek aramızdan ayrılışının 85. yılında, Ulusumuzun yüreğinde ölümsüzleşen, Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü bir kez daha sevgi ve saygıyla anıyor, yüksek hatırası önünde saygıyla eğiliyor ve şükranlarımı sunuyorum ” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak bizde , izleyenleri adeta büyüleyen bu muhteşem koreografide emeği geçen tüm öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutlar , başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Bozyazı Yanıyor

Bozyazı Yanıyor

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster