reklam
Ana Sayfa Gündem, Politika 2 Nisan 2024 320 Görüntüleme

Bozyazı’da ÇETİNKAYA Yeniden Belediye Başkanı Oldu

Bozyazı’da ÇETİNKAYA Yeniden Belediye Başkanı Oldu

Abdullah UYSAL / anamur postası ( 2 Nisan 2024 )

2019 yılı Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur İttifakı  aday ı olan ve belediye başkanı seçilen Mustafa ÇETİNKAYA , yine Cumhur İttifakından girdiği Bozyazı  Belediye Başkanlığı yarışını kazandı.

Başkan Mustafa ÇETİNKAYA , 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçiminde Bozyazı’da kullanılan 18.689 oyun 6.642’sini alarak  yeniden başkan seçildi.

Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa ÇETİNKAYA , tekrar başkan seçilmesinden dolayı yayınladığı mesajında , “ Saygıdeğer hemşerilerim,

Yeni bir döneme “Bismillah” diyoruz. Bozyazı’nın Şehr-i Emini olarak bize verilen emanetin ve sorumluluğun farkındayız. Bozyazı’mız için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.

Seçim çalışmalarımız esnasında gece gündüz demeden, canla başla çalışan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığımıza, AK Parti İlçe Başkanlığımıza, KAÇEP Başkanlığımıza, Kadın Kolları Başkanlığımıza ve yönetimlerine, Ülkü Ocakları Başkanlığımıza, AK Parti Gençlik Kolları teşkilatımıza, Belediye Meclis Üyesi adaylarımıza, partilerimizin ve teşkilatlarımızın yönetim kurulu üyelerine, hiçbir menfaat gözetmeden büyük bir özveri ile çalışmalarımıza destek veren partililerimize ve gönüldaşlarımıza, şahsımızı destekleyen değerli hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Seçim sonuçlarının Bozyazı’mıza hayırlı olmasını diliyorum ” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , tekrar başkan seçilen Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa ÇETİNKAYA’yı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Gazipaşa – Kıbrıs 25 Dakika

Gazipaşa – Kıbrıs 25 Dakika

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster